bg1.jpg

Вже рік як увага інвесторів прикута до нового і цікавого проекту. На вулиці Народного Ополчення, 3 повним ходом йде будівництво ЖК «Скай Авеню». Реалізацією проекту займається відома компанія з бездоганною репутацією «Інтеграл-Буд», яка вже ввела в експлуатацію 95 будинків.

 


Зміст

1. Причини популярності ЖК «Скай Авеню»

2. З чого починається ремонт квартири в ЖК «Скай Авеню»?

3. Ремонт у ЖК «Скай Авеню»

1. Причини популярності ЖК «Скай Авеню»

За задумом архітектора житловий комплекс досить масштабний і розташується на площі 5,8 га. Це буде 6 будинків комфорт-класу висотою 16 і 18 поверхів.

Найбільше майбутнім мешканцям подобається концепція «двір без машин», система розумного будинку CLAP, власний TЦ і дворівнева підземна стоянка. Уже традиційним для Києва стало облаштування забудовником спортивних і дитячих майданчиків, власного дитячого садочка та особистої інфраструктури. Все це буде і в ЖК «Скай Авеню».

Згідно з планом забудови у дворах знаходиться зона для відпочинку, стоянка для автомобілів, підземний спорткомплекс, фонтан, паркінг для велосипедів і навіть басейн.

Центром композиції стане пішохідний проспект з деревами, велосипедною доріжкою і галявинами.

Інфраструктура досить розвинена: в кроковій доступності працюють відділення банків, школи, магазини, дитячі садочки, кафе, медичний заклад, АЗС, бізнес-центр і спортивний клуб.

2. З чого починається ремонт квартири в ЖК «Скай Авеню»?

У сучасному світі ремонт починається з вибору компанії для розробки дизайну квартири в ЖК «Скай Авеню». Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР понад 20 років створює унікальні інтер'єри для комфортного життя.

Компанія творить ексклюзивні дизайн-проекти квартири в ЖК «Скай Авеню» в різних стилях: від помпезного бароко до стильного мінімалізму і хай-теку.

На основі авторських ескізів розробляються реалістичні 3D візуалізації, з кращими зразками яких можна ознайомитися в нашому портфоліо. Серед робіт МЕТЕР ви не знайдете 2-х однакових інтер'єрів або проектів з використанням шаблонних рішень.

Спочатку дизайнер і фахівці Майстерні обговорюють з клієнтом майбутній дизайн в ЖК «Скай Авеню». В процесі пропонується велика кількість нетривіальних рішень, що дозволяє створити дійсно інтер'єр своєї мрії.

3. Ремонт у ЖК «Скай Авеню»

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР надає безкоштовну консультацію з ремонту квартир в ЖК «Скай Авеню», у рамках якої можна:

• прорахувати приблизну вартість майбутніх робіт;

• дізнатися терміни;

• отримати інформацію щодо чинних акцій та унікальних пропозицій;

• поставити питання, що цікавлять.

Щоб отримати консультацію достатньо зв'язатися з нами за номером телефону, вказаним на сайті, залишити свої контакти або написати в JivoSite.

На сайті присутній «Калькулятор ремонту», за допомогою якого можна самим розрахувати приблизну вартість ремонту квартири в житловому комплексі «Скай Авеню».

Майстри компанії регулярно проходять навчання і досконально володіють навичками роботи з технологіями та матеріалами.

Окремо хотілося б сказати про бюджет: він розраховується заздалегідь і чітко фіксується в договорі. Також створюється план фінансування, і здійснюються регулярні звіти. Ви точно знаєте, на що була витрачена кожна копійка.

Ремонт у квартирі ЖК «Скай Авеню» від МЕТЕР – це втілення мрії про кращий будинок!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]