За тим як Київська кінокопіювальна фабрика перетворюється в ультрасучасний багатофункціональний комплекс, стежило багато людей. І ось через кілька років після ребрендингу і деяких перетворень з'явився ЖК «White Lines».

Три будинки бізнес-класу виросли на вулиці Васильківській 1, в Голосіївському районі столиці. Дизайн в ЖК «White Lines» заслуговує на окрему увагу. Незвичайності надають хвилясті вигини фасадів, за якими ховаються зовнішні блоки кондиціонерів.


Зміст

1. ЖК «White Lines» – символ Голосіївського району

2. Про Майстерню ремонту інтер'єрів МЕТЕР

3. Вартість ремонту квартири в ЖК «White Lines»

1. ЖК «White Lines» – символ Голосіївського району

D:\ЖК (картинки в статьи)\923a756ae91a0dd53d2b630aa91d2e80.jpg

Комплекс являє собою «all inclusive» у світі нерухомості:

• парк для прогулянок мам з дітьми;

• майданчик для занять спортом;

• простір на даху площею 1 гектар;

• захопливий дитячий майданчик;

• територія, що охороняється від сторонніх.

Всього лише одна зупинка ліфта відокремлює жителів від понад 150 ресторанів і магазинів. У будівлі працюють магазини електроніки, одягу, аптека, ресторани та великий продуктовий гіпермаркет.

З верхніх поверхів відкривається дивовижний краєвид на місто. Зручне транспортне сполучення з'єднує комплекс з іншими районами столиці. Практично через дорогу знаходиться станція метро «Голосіївська». Перейшовши Голосіївський проспект, мешканці потрапляють в парк з озером.

Район славиться розвиненою соціально-побутовою інфраструктурою. Тут є все для комфортного життя: дитячі садочки, магазини, всілякі студії та школи.

Про те, що комплекс заслуговує на увагу, говорить факт виходу проекту в фінал міжнародного конкурсу «World Architecture Festival». Розміщення дитячих і спортивних майданчиків вельми оригінально – вони розташовуються на даху стилобата.

Входи в комерційні та житлові частини будуть знаходитися з різних боків. Передбачено місце і для підземного дворівневого паркування на 684 автомобілі. Цих місць більш ніж достатньо для 566 квартир.2. Про Майстерню ремонту інтер'єрів МЕТЕР

Фахівці Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР пропонують розробку красивого, якісного та функціонального дизайну квартири в ЖК «White Lines» за вигідною вартості.

У перелік послуг входить не тільки створення інтер'єру, але й ремонт квартир в ЖК «White Lines». Компанія зібрала під своїм дахом висококласних різнопрофільних фахівців.

На столичному ринку бренд присутній вже понад 10 років, що говорить про якість, надійність і лояльності клієнтів.

МЕТЕР – це компанія повного циклу, яка займається всім: від розробки тривимірного моделювання приміщення до ремонту квартири в житловому комплексі «White Lines» і закупівлі меблів. Облаштування житла з нуля дозволяє врахувати в дизайн-проекті квартири в ЖК «White Lines» все до найменших деталей.3. Вартість ремонту квартири в ЖК «White Lines»

Кінцева сума залежить від багатьох показників: рівня складності, обсягу приміщення, терміновості та інше. Для більшої зручності компанія МЕТЕР сформувала такі комплектації:

1. Косметичний ремонт в ЖК «White Lines» (від 1300 грн/кв.м) прекрасно підходить тим, хто хоче освіжити набридлий інтер'єр і внести нові фарби.

2. Стандартний (від 2 000 грн/кв.м) дозволяє завести сантехнічні труби, електропроводку, залити стяжку, поштукатурити стіни та виконати оздоблювальні роботи.

3. Преміум (від 3600 грн/кв.м) володіє великим функціоналом і найбільш актуальний в новобудовах.

4. Люкс (від 6800 грн/кв.м) – в обробці використовуються сучасні і дорогі технології, матеріали. Виготовляються на замовлення або підбираються картини, скульптури, портрети й барельєфи. За бажанням замовника можуть бути додані антикварні елементи.

Ремонт у квартирі ЖК «White Lines» від МЕТЕР – це зручність і якість, помножені на вигоду.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]