Завдяки своєму космічному дизайну ЖК «Taryan Towers» прозвали «вежами майбутнього». Вони дійсно разюче відрізняються від усього, що ви бачили раніше в Києві. Височіє новобуд в центрі столиці на Саперному Полі за адресою вул. Іоанна Павла ІІ (Патріса Лумумби), 12.Зміст

1. Технічні характеристики ЖК «Taryan Towers»

2. Чим ЖК «Taryan Towers» відрізняється від інших?

3. Для елітного будинку – елітний ремонт

1. Технічні характеристики ЖК «Taryan Towers»

Забудовник задумав комплекс, як тандем трьох будинків еліт-класу висотою в 31 поверх. Традиційно була обрана монолітно-каркасна технологія будівництва. Цегляні стіни утеплені мінватою й оздоблені панорамними вікнами. Централізоване опалення поставляє тепло в 642 квартири. Під землею розміщена трирівнева стоянка на 670 місць.

Дизайн в ЖК «Taryan Towers» заслуговує особливого захоплення. Передбачається наявність панорамного мультифункціонального скла від стелі до підлоги. Фасад виконаний з алюмінієвого профілю із суцільним склінням.

Дах буде експлуатований: на першому домі відкриється ресторан з прекрасними видами, на другому – парк із зимовим садом і штучним озером, а на третьому – планетарій, кінотеатр і музей майбутнього.

Вельми привабливе планування: кожне житло має власну терасу. У квартирах підключені лічильники тепла, води та електрики.

Присутня система центрального кондиціонування і 17 преміальних ліфтів. Велику увагу приділено безпеці: комплекс цілодобово охороняється, має пост охорони, картковий доступ до ліфтів, відеоспостереження.
2. Чим ЖК «Taryan Towers» відрізняється від інших?

D:\ЖК (картинки в статьи)\f128ad6abc1638a69d8179c3f89122c8.jpg

Забудовник позиціонує комплекс, як інноваційний будинок, подібних якому немає в усій Україні.

До його переваг відносяться:

• Унікальний зовнішній вигляд. Майбутнє настало вже сьогодні – ті, хто мріяв жити в сучасному просторі, можуть отримати таку можливість.

• Басейни. Один басейн знаходиться у фітнес-клубі TSARSKY, а інший – на даху стилобатної частини.

• Багата інфраструктура. Мешканці та їх діти можуть ходити у власний дитячий садочок, школу та на гральні майданчики. У будівлі розміщений преміальний ТРЦ.

• Особливий світ на даху. По краю кожної вежі буде проходити прогулянкова доріжка, з якої відкриваються просто неймовірні краєвиди. На одному з дахів планується помістити зимовий сад зі штучним озером. Також у мешканців є прекрасна можливість вечеряти в ресторані з панорамним склінням.3. Для елітного будинку – елітний ремонт

На вибір покупці можуть придбати квартиру в 3 варіантах: під ремонт, без обробки та з ремонтом.

Це надає широкі можливості, адже можна виконати дизайн квартири в ЖК «Taryan Towers» на свій розсуд. Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР пропонує розробити елітний дизайн-проект квартири в ЖК «Taryan Towers» і провести повний комплекс ремонтних робіт.

Для жителів даного будинку ми рекомендуємо ремонт в ЖК «Taryan Towers» класу «Преміум» або «Люкс». Розповімо докладніше про їх особливості.

• Преміальний ремонт квартир в ЖК «Taryan Towers» ідеальний для новобудов, в яких немає штукатурки, сантехнічних труб і електропроводки. Його вартість цілком доступна, а обсягу наданих послуг досить, щоб створити гідний інтер'єр.

• Ремонт квартири в ЖК «Taryan Towers» класу «Люкс» дозволяє створити у себе вдома атмосферу розкоші та королівського шарму. Сам Лувр позаздрить такому інтер’єру.

Що може бути простіше, ніж ремонт у квартирі ЖК «Taryan Towers» від МЕТЕР?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]