Мабуть, однією з найяскравіших новобудов Києва є ЖК «Яскравий». Будова зведена з якісних матеріалів, за індивідуальним проектом із залученням новітніх технологій.

Проект настільки масштабний, що охоплює 2768 квартири й охоплює 12,65 га. Дизайн у ЖК «Яскравий» дійсно барвистий, жити в такому будинку – справжнє задоволення.

Зміст

1. Квартири з видом на озеро

2. Що краще кредит або розстрочка?

3. Ремонт мрії вже сьогодні

1. Квартири з видом на озеро

Сім будинків комфорт-класу розташувалися на вул. Сім'ї Кульженко і вул. П. Калнишевського. Будинки сягають у висоту 23-25 поверхів, а це значить, що мешканцям відкривається прекрасний панорамний краєвид на Міністерське озеро, лісосмугу і сам Оболонський район. Забудовником виступила відома в Києві компанія «Інтеграл-Буд».

Жити на березі озера – це значить мати можливість після важкого робочого дня милуватися водною гладдю та слухати шум хвиль. На свята місцеві жителі збираються тут із друзями на пікнік і рибалку.

Поруч знаходяться такі торгові точки, як «Амстор», «Леруа Марлен», «Полярний», «Фокстрот» і дрібні крамниці.

У дворі побудований і переданий на баланс міста дитячий садочок. Це буде не приватний заклад із захмарними цінами, а доступна державна установа. В ЖК «Яскравий», як у будь-якій сучасній новобудові, є спортивний майданчик, зона для дитячих ігор, пісочниця, паркування і клумби.

У дворі зведений власний фонтан, поле для міні-футболу, гірки, гойдалки, гостьовий і підземний паркінг, зелені ділянки з ландшафтним дизайном.

Багатьох потішить той факт, що ремонт квартири в ЖК «Яскравий» робити не потрібно – деяке житло продається вже з чистовою обробкою. Дизайн квартири в ЖК «Яскравий» виконується стандартний і якщо вас не влаштовують запропоновані варіанти, то завжди можна вибрати приміщення без обробки.

2. Що краще кредит або розстрочка?

Крім стовідсоткової оплати «Інтеграл-Буд» надає своїм клієнтам ще два варіанти придбання житла: розстрочка та кредитування. Розглянемо детальніше переваги кожного способу.

• Розстрочка. Від клієнта потрібно лише код, паспорт і початковий внесок від 50% вартості квартири. Оформляється договір строком до 3-х років, а в разі дострокової виплати штрафних санкцій немає. Інвесторам не потрібно приносити довідку про доходи, шукати поручителя, а всі виплати здійснюються в гривні.

• Кредитування. Кредит видається від банку «Глобус» під 5,9% річних строком на 20 років. Залежно від термінів виплат розмір процентної ставки змінюється.

Розстрочка прекрасно підійде тим людям, яким для покупки свого житла не вистачає зовсім невеликої суми. Кредитування ж дозволяє жити у своїй квартирі та щомісяця платити не орендну плату третій особі, а виплачувати за власне житло.

Ви вже сьогодні можете зробити ідеальний ремонт у квартирі ЖК «Яскравий» від МЕТЕР і насолоджуватися життям, не відкладаючи нічого на завтра.

3. Ремонт мрії вже сьогодні

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР здатна втілити в життя найсміливіші ідеї та побажання – будь-то дизайн-проект квартири в ЖК «Яскравий» або повний комплекс ремонтних робіт.

Для ремонту в новобудові компанія розробила спеціальний пакет «Преміум». Під час ремонту квартир у ЖК «Яскравий» будуть заведені інженерні мережі, нові комунікації, виконані оздоблювальні роботи.

Також монтуються сантехнічні труби, електропроводка, система вентиляції та кондиціонування. Ремонт у ЖК «Яскравий» передбачає такі роботи, як штукатурка поверхонь, перепланування, зведення гіпсокартонових конструкцій, монтаж натяжної та підвісної стелі.

Ремонт квартири в житловому комплексі «Яскравий» здатний візуально і функціонально розширити простір. Наші майстри мають величезний досвід створення систем зберігання, використання мобільних меблів, прихованих ніш.

Кожен сантиметр простору буде залучений і не пропаде дарма. При цьому велика майстерність полягає в умінні не перевантажити інтер'єр і створити легкість.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]