Квартира може приносити непоганий прибуток, однак не вся покупка житла є хорошою інвестицією. Компанія «DIM group» пропонує придбати нерухомість в ЖК «Метрополіс» на привабливих умовах.

Зміст

1. Вигідна пропозиція від «DIM group»

2. Про комплекс ЖК «Метрополіс»

3. Збільште свій прибуток з МЕТЕР

1. Вигідна пропозиція від «DIM group»

При продажі житла в даному комплексі ви повертаєте до 50% від суми вкладень. Річ у тому, що на початковому етапі будівництва, квартири завжди дешевше, ніж в момент здачі будинку в експлуатацію.

Щоб розрахувати передбачуваний дохід – від ціни завершеної квартири відніміть ваші вкладення в житло «на стадії котловану». З точки зору економіки найбільш рентабельним є однокімнатне житло.

Ще один варіант отримати прибуток з нерухомості – це здати її в оренду. Виконавши ремонт квартири в ЖК «Метрополіс» і здавши її в оренду на 7 років можна подвоїти свій капітал. Ви не тільки повертаєте вкладені кошти, а й отримуєте довічний пасивний дохід.

Також «DIM group» пропонує розстрочку під 0% строком на 5 років. Ви живете у своєму житлі, робите ремонт квартири в житловому комплексі «Метрополіс» і щомісяця вносите заздалегідь обумовлену суму.

2. Про комплекс ЖК «Метрополіс»

Новобудова повністю відповідає своїй назві та являє собою 4 моноліти зі скла й бетону. Будинки комфорт-класу висотою 10 і 34 поверхи знаходяться на вул. Академіка Заболотного, 1.

Всього лише 9 хвилин потрібно, щоб дійти до станцій метро «Теремки» та «Іподром». На продаж виставлено 2857 осель, площею від 29 до 203 кв.м. У представленому асортименті є як однокімнатні квартири, так і розкішні дворівневі апартаменти.

Серед переваг комплексу: парк, облаштована зелена територія, вишукані лобі, багата інфраструктура та сучасні навчальні заклади. Багато уваги приділено методам підвищення енергоощадження.

У кожній квартирі встановлено індивідуальне опалення, а стіни утеплені мінеральною ватою. Про відмінну якість будівельних робіт можна прочитати в численних відгуках на спеціалізованих форумах, де майбутні інвестори діляться своїми враженнями від новобудови.

Транспортне сполучення більш ніж хороше: 3 станції метро, доступ до головних транспортних артерій міста та безліч маршрутних таксі. Будинки досить високі, а значить, мешканці на верхніх поверхах зможуть насолоджуватися чудовими панорамними краєвидами.

Для дітей новоселів на території комплексу відкриє свої двері новий дитячий садочок. Передбачена споруда підземного паркінгу й об'єктів власної інфраструктури: відділення банків, магазини, фітнес-студія. В рамках будівництва комплексу буде закладено великий парк з галявинами, клумбами і хвойними деревами.

3. Збільште свій прибуток з МЕТЕР

Стандартний ремонт у квартирі ЖК «Метрополіс» від МЕТЕР здатний окупити вартість житла вже через 7 років!

Головний плюс співпраці з МЕТЕР – це оперативно виконаний дизайн квартири в ЖК «Метрополіс» і ремонт. Тобто не втрачаючи часу, поки тривають ремонтні роботи, ви вже відразу можете шукати орендарів або покупців.

Для здачі в оренду або перепродажу найбільш актуальний дизайн в ЖК «Метрополіс» класу «Престижний». Також цілком підійде і «Типовий набір робочих креслень». Він містить документи необхідні для того, щоб якісно і швидко виконати ремонт квартир у ЖК «Метрополіс».

Замовте дизайн-проект квартири в ЖК «Метрополіс» на етапі покупки житла і цим ви заощадите ще кілька місяців на розробці інтер'єру.

Ремонт у ЖК «Метрополіс» від МЕТЕР – це швидко, вигідно та зручно.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]