У вересні 2019 року «Альянс Новобуд» оголосив про початок продажів квартир в будинку №3 престижного ЖК «Медісон Гарденс». Комплекс знаходиться в місті Бровари, по вулиці Чорновола, 15.

Незважаючи на територіальну віддаленість до найближчої станції метро всього лише 15 хвилин їзди на автомобілі. За 35-45 хвилин їзди громадським транспортом мешканці можуть доїхати до станції метро «Лісова», «Дарниця», «Чернігівська».

ЗМІСТ
1. ЖК «Медісон Гарденс» – вигідне капіталовкладення
2. Елітний дизайн в ЖК «Медісон Гарденс»
3. Переваги ремонту від МЕТЕР

 

1. ЖК «Медісон Гарденс» – вигідне капіталовкладення

Новобуд складається з 4-х будинків висотою від 7 до 24 поверхів. Вікна квартир виходять на сосновий ліс, а самі будівлі оточені розвиненою інфраструктурою.

Надихнувшись закордонним досвідом, забудовники вирішили створити унікальний багаторівневий простір з розширеним функціоналом. Будівля має хорошу транспортну доступність, оскільки розташовується безпосередньо на вулиці Київській – головній транспортній артерії, що з'єднує Київ і Бровари.

Зігрівати мешканців буде автономна котельня, додаткове тепло додасть утеплення фасадів мінеральною ватою. До новобудови додається підземний паркінг і стилобат, де буде протікати основне соціальне життя новоселів.

На вибір мешканців представлені як квартири з типовим плануванням, так і житло неправильної форми. Варіантів настільки багато, що вибрати дійсно є з чого. Скрізь великі санвузли, простора кухня, закриті лоджії з подвійним виходом.

Стати щасливим володарем апартаментів можна в розстрочку, яка видається на термін до 38 місяців. Але в такому випадку вартість трохи вище, ніж якщо внести всю суму відразу.

2. Елітний дизайн в ЖК «Медісон Гарденс»

Багато хто замислюється: навіщо замовляти дизайн-проект, якщо можна взяти вподобану картинку з інтернету і зробити все як на фотографії. Однак дизайн – це не тільки красива ілюстрація, це спеціально розроблений проект, який враховує побажання замовників, хобі, звички.

Крім цього кожен дизайн квартири в ЖК «Медісон Гарденс» підкріплюється набором робочих креслень, який включає: плани монтажу, демонтажу, підлогових покриттів, розведення по кімнатах систем кондиціонування, опалення, водопостачання, електрики.

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР є лідером на дизайнерському ринку України. Компанія пропонує розробити ексклюзивний дизайн-проект квартири в ЖК «Медісон Гарденс».

Він відрізняється від інших пропозицій багатством оздоблення, повним комплектом наданих послуг і авторським супроводом.

 

3. Переваги ремонту від МЕТЕР

Крім дизайну МЕТЕР виконує ще й ремонт квартир в ЖК «Медісон Гарденс». Серед переваг організації виділяють наступні:

1. Річна гарантія на всі види робіт. Якщо протягом 365 днів після закінчення ремонту квартири в житловому комплексі «Медісон Гарденс» настане гарантійний випадок – МЕТЕР виконає все за свій рахунок.

2. Великий досвід. Компанія понад 10 років надає будівельні та дизайнерські послуги, а це говорить про надійність і професіоналізм.

3. Вигідні акції. Знижки на дизайн доходять до 50% і більше. Наприклад, при укладенні договору на ремонт квартири в ЖК «Медісон Гарденс» дизайн-проект «Типовий» йде в подарунок, а при замовленні пакету «Ексклюзивний» надається 50% знижка на пакет креслень.

4. Безкоштовне складання кошторису. Наші майстри безкоштовно виїжджають на об'єкт, знімають виміри та складають кошторис. Ви точно знаєте, у скільки обійдеться ремонт в ЖК «Медісон Гарденс».

Ремонт у квартирі ЖК «Медісон Гарденс» від МЕТЕР дозволить вам отримати задоволення від придбання власного житла.


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]