Серед інших комплексів ЖК «Ліпінка» виділяється вдалим з'єднанням заміського комфорту і переваг міського життя. А якщо до цього додати впорядковану зовнішню територію мікрорайону, досить просторі квартири, то виникає бажання познайомитися з цим комплексом ближче.

ЗМІСТ:
1. Особливості кварталу
2. Місце розташування новобудови
3. Ремонт в квартирі ЖК «Ліпінка» від МЕТЕР

1. Особливості кварталу

Родзинка проекту криється в його малоповерхової: на кожному поверсі всього лише по 3-4 квартири, а в загальному налічується не більше 6 поверхів в кожному будинку. Саме тут у багатьох з'являється відчуття свого будинку.

До послуг мешканців надається особиста комора в підвалі, підземний паркінг, а також власні тераси і палісадники на перших і останніх поверхах.

Потрапити на територію можна тільки пройшовши ненав'язливий, але досить ефективний контроль. Велику увагу приділено зеленим насадженням і ландшафтного дизайну. Сучасні дитячі майданчики подарують чимало радості, як дітям дошкільного віку, так і школярам.

Дизайн в ЖК «Ліпінка» дуже цікавий: фасади пофарбовані в приємні кольори, які створюють позитивний настрій.

На верхні поверхи мешканців піднімають безшумні швейцарські ліфти. Щоб забезпечити безперебійну подачу гарячої води і опалення, на даху кожного будинку встановлені газові котельні. Квартири здаються з чорновою обробкою, тому дизайн квартири в ЖК «Ліпінка» ви можете розробити самі.

Вельми зручно, що забудовник подбав про дизайн-проект квартир в ЖК «Ліпінка» і на офіційному сайті компанії житло зображено вже з інтер'єром.

2. Місто новобудови

42 будинки житлового комплексу комфорт-класу розташувалися на вулицях Замковецкая і Кавалерідзе, що в Подільському районі Києва. Прямо в комплексі відкрили свої двері магазини «Еко лавка», «Лоток» і супермаркет «Наш край».

Тут працює аптека «Норма», кав'ярня, кондитерська і кілька шкіл. В окрузі досить багато освітніх установ різного типу: школи для вивчення іноземних мов, раннього розвитку, школа танців, міжнародні, дошкільні та загальноосвітні школи.

Для жителів нового кварталу пекарня «Фрау Бебер» доставляє свіжий хліб безкоштовно. Тут є все необхідне для комфортного життя: відділення «Нової пошти», продуктові магазини, фітнес-центри, парк «Липки». Дістатися до найближчої станції метро можна за 30 хвилин їзди на громадському транспорті.

 

3. Ремонт в квартирі ЖК «Ліпінка» від МЕТЕР

Коли мова заходить про необхідність провести ремонт в ЖК «Ліпінка», то сотні задоволених клієнтів рекомендують Майстерню ремонту інтер'єрів МЕТЕР. Компанія має величезний штат висококласних фахівців і не залучає до виконання робіт третіх осіб.

На ремонт квартири в ЖК «Ліпінка» надається гарантія якості тривалістю 365 днів. Після закінчення цього терміну МЕТЕР надає післягарантійне обслуговування. Що б у вас не сталося - один дзвінок і бригада фахівців в максимально стислі терміни виїде на об'єкт.

Не потрібно похапцем шукати майстрів, чекати ремонтника з ЖЕКу або довіряти своє житло сумнівним особам з газети оголошень.

Ремонт квартир в ЖК «Ліпінка» проводиться тільки новітніми і безпечними сучасними матеріалами, які себе добре зарекомендували. Оскільки компанія безкоштовно усуває всі свої недоліки, то просто економічно невигідно користуватися дешевими та неякісними будматеріалами.

Ремонт квартири в житловому комплексі «Ліпінка» від компанії МЕТЕР - це мрія, втілена в реальність.


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]