На ринку нерухомості сьогодні чітко простежується тренд: все більше людей хочуть купити квартиру вже з ремонтом. Багато покупців усвідомлюють цінність часу і прагнуть придбати житло з готовим інтер'єром. Компанія «ІНТЕРГАЛ-БУД» рада надати своїм клієнтам таку можливість і реалізує квартири в ЖК «Сирецькі сади» з ремонтом від забудовника.

Зміст
1. Переваги квартири «під ключ»»
2. Недоліки житла з ремонтом від забудовника
3. Ремонт мрії від МЕТЕР

 

1. Переваги квартири «під ключ»

Готовий ремонт квартири в ЖК «Сирецькі сади» залучає цілу низку переваг:

  • Отримай ключі і живи. Багатьох підкуповує ця простота і відсутність будь-яких турбот. Житло здається повністю готове до проживання.
  • Встановлені терміни. У договорі купівлі-продажу прописані терміни завершення ремонту. Власник точно знає, коли він в'їде в нову квартиру зі своїми речами. При самостійному виконанні ремонту квартири в житловому комплексі «Сирецькі сади» точну дату новосілля сказати неможливо.
  • Чітка вартість. Клієнт вже на етапі покупки житла розуміє, у скільки йому обійдеться ремонт.

Такий варіант ідеальний для власників, які планують здавати житло в оренду. Адже в такому разі на перший план виходить дешевизна і оперативність, а практичний і індивідуальний дизайн в ЖК «Сирецькі сади» не так важливий для орендодавця.

2. Недоліки житла з ремонтом від забудовника

Незважаючи на удавану зручність і простоту, покупка квартири з готовим стандартним ремонтом в ЖК «Сирецькі сади» має свої недоліки:

  • Непрозорість угоди. Купуючи квартиру з ремонтом, ви фактично купуєте «кота в мішку», адже всі огріхи забудовник може просто заклеїти шпалерами або покриттям підлоги. Згодом це обернеться зіпсованим ремонтом і виллється істотну суму.
  • Типовий інтер'єр. Стандартний дизайн квартири в ЖК «Сирецькі сади» залишиться з вами на довгі роки, як німий докір у вашій недалекоглядності. Індивідуальний інтер'єр враховує смакові уподобання, хобі, особисті побажання і дозволяє створити дійсно квартиру своєї мрії.
  • Підвищена вартість. У забудовника житло з ремонтом коштує на порядок дорожче, ніж без, і заощадити на цьому ніяк не можна.

В результаті ви отримуєте типовий ремонт, який однаковий у всіх квартирах секції. Невеликі відмінності можливі лише за кольором ламінату або плитки. Ви немов потрапляєте в радянське минуле, де всі квартири були схожі одна на іншу.

3. Ремонт мрії від МЕТЕР

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР пропонує розробити унікальний дизайн-проект квартири в ЖК «Сирецькі сади». На відміну від стандартного оформлення забудовника ви самі вибираєте не тільки обробку, але і розташування кімнат. Компанія здійснює перепланування і допомагає з оформленням документів у відповідних державних органах.

Ремонт в квартирі ЖК «Сирецькі сади» від МЕТЕР дозволяє здорово заощадити, особливо якщо ви замовляєте його разом з дизайн-проектом. Завдяки проведеним акціям і знижкам економія на розробці інтер'єру може доходити до 50%.

Увага акція! МЕТЕР дарує кожному замовив ремонт набір типових креслень в подарунок.

Ремонт квартир в ЖК «Сирецькі сади» може бути вигідним, швидким і зручним!


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]