ЖК «Столичні каштани»

ЖК «Столичні каштани»Святошинський район Києва входить в число самих кращих районів для проживання в столиці. Він включає в себе все необхідне для комфортного життя: красиві пейзажі, вдалу транспортну розв'язку, розвинену інфраструктуру, велика кількість зелених зон. Тож не дивно, що житло тут користується величезною популярністю.

В історичній частині міста житлові комплекси зводяться нечасто. Однією з новобудов, з якої ми вас хотіли б сьогодні познайомити є ЖК «Столичні каштани».
Це ідеальний варіант для тих, хто хоче придбати житло в престижному районі за розумною ціною. Новобуд відповідає всім сучасним вимогам будівництва і відрізняється продуманим архітектурно -просторово плануванням.

ЖК «Столичні каштани» є 2 будинки комфорт класу в 24 поверху. Всього забудовник виставив на продаж 44 однокімнатні квартири, 66 двокімнатних та 22 трикімнатних. Також є підземний паркінг на 46 паркомісць.

Переваги ЖК «Столичні каштани»

ЖК «Столичні каштани»

• Від комплексу в будь-який район міста ходять автобуси і тролейбуси ;
• До ст. метро «Святошин» і «Житомирська» всього 15-20 хвилин неспішної прогулянки;
• Недалеко проходить лінія швидкісного трамвая;
• Будинок знаходиться в одному з кращих районів столиці ;
• Навколишня територія чиста і екологічна;
• Поблизу немає великих промислових підприємств і загазованих автомагістралей , кільцева дорога пролягає в достатній віддаленості;
• До прибудинкової території забезпечений безперешкодний під'їзд по вул . Тулузи і Якуба Коласа;
• Хороші транспортні розв'язки перешкоджають утворенню пробок;
• Розвинена інфраструктура: для мешканців свої двері відрили такі гіганти, як «Епіцентр», «Велика Кишеня», «Новус», «Сільпо», «Ашан» і «Фокстрот».

Поповнити продуктові запаси можна в розташованих поруч невеликих магазинчиках і на ринках .
Безперечною благим знаком є наявність поруч православної парафії на честь «Введення в храм Пресвятої Богородиці».

У вільний час тутешні жителі ходять у таких парках , як «Інтернаціональний», «Урочище Совки», а також в лісопосадках. До послуг мешканців ведуть активний спосіб життя футбольний стадіон і спортивні майданчики .
Сім'ї з дітьми напевно оцінять розвинену освітню мережу. Зокрема в пішої доступності розташувалися 7 дитячих садки і 10 шкіл з найрізноманітнішим ухилом: музичні, загальноосвітні, спеціалізовані, з поглибленим вивченням англійської мови.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.50 [3 Голоса (ів)]