декоративная штукатурка киевШтукатурні роботи виконуються для попередньої підготовки стін і стель, що і є їх первинної обробкою квартири. Крім цього, штукатурні роботи поділяються на внутрішні і зовнішні і можуть виконуватися, як в новобудовах, так і в ремонті окремих будівель для обробки внутрішньої частини будівлі та зовнішніх стін, фасадів.

Також, залежно від цілей, штукатурні роботи поділяються на звичайні, декоративні, а також роботи спеціального призначення. За способом виконання можна виділити звичайні і механізовані штукатурні роботи, тобто з використанням відповідної техніки, що дозволяє скоротити витрати матеріалів і задіяти меншу кількість робітників.

Наші штукатури володіють серйозним практичним досвідом з виконання штукатурних робіт будь-якої складності. Крім цього, ми завжди готові надати Вам послуги професійних малярів і плиточників для виконання різного роду завдань у Києві та області.

 

Штукатурні роботи включають:

  • консультації;
  • вибір матеріалів;
  • вирівнювання стін і стель;
  • шпаклівка і штукатурка стін і стель;
  • венеціанська штукатурка.

Якщо ви зацікавлені у відкритості і прозорій роботі з виконавцем, звертайтеся в нашу компанію. Залежно від ваших можливостей і побажань, ми завжди готові підібрати відповідну індивідуальну програму дій і високу якість виконаних робіт! Телефонуйте до нас! Наші телефони в Києві Ви зможете знайти в розділі контакти.

 

Всі майстри

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]