саниехника в киевеУ сучасному світі ніхто не може уявити життя без таких речей, як водопровід, або наприклад штучне освітлення, але багато хто починає помічати це тільки у випадку несправності, або поломки тих, чи інших приладів.

Наша компанія надає послуги сантехніків у Києві та області і готова втілювати в життя проекти будь-якої складності.

Ми завжди орієнтуємося на потреби замовника і з повною серйозністю підходимо до справи.

Наші слюсарі-сантехніки володіють величезним досвідом в області сантехнічних робіт. На їх рахунку сотні проектів з проектування та монтажу сантехніки.

Наша компанія надає послуги сантехніка, сантехніка-монтажника для виконання будь-яких обсягів робіт від монтажу батарей, ванн, теплих підлог, ремонту сантехніки будинку, до проектування та впровадження складних систем в новобудовах, промислових комплексах, або торгово-розважальних центрах.

 

Послуги сантехніків включають:

  • консультація та вибір оптимальної програми роботи і засобів;
  • розробка проекту водопровідних і каналізаційних систем;
  • виклик сантехніка;
  • монтаж сантехніки;
  • установка змішувачів;
  • установка ванн, унітазів;
  • прочищення каналізацій;
  • монтаж каналізацій;

Телефонуйте до нас вже сьогодні! Наші телефони Ви знайдете в розділі контакти.

Как выбрать хорошего сантехника?

Выбор Сантехника

Дошки оголошень рясніють всілякими послугами сантехніків. Однак вибравши першу-ліпшу пропозицію можна стати володарем неякісного ремонту і отримати додатково величезні проблеми у вигляді потікшого унітазу, прорваних труб або зламаного крану.
Складність в тому, що крім заподіяння шкоди власному житлу, ви ще можете затопити сусідів на кілька поверхів нижче, що виллється в астрономічну суму. Важливо знати, як правильно підібрати хорошого сантехніка.

Зміст:
1. Критерії вибору сантехніка
2. Переваги сантехніків компанії МЕТЕР
3. Що входить в сантехнічні послуги?

1. Критерії вибору сантехніка

Існує кілька показників, на які слід орієнтуватися перш, ніж викликати сантехніка.
1. Репутація. Контактні дані майстрів від Бога передають з рук в руки. Вони не потребують реклами, їх рекомендують, ними дорожать. Дуже пощастить, якщо ви зустрінете таких фахівців.
2. Досвід роботи. Досвідчений майстер стикався з безліччю проблем і має різні варіанти їх вирішення. Він не стане панікувати, нервувати або відмовлятися від роботи. Із задоволенням консультує, розгорнуто відповідає на питання.
3. Кошторис. Жоден професіонал не приступить до проекту без складання кошторису.
4. Якісні матеріали. Сантехніки знають, наскільки якість матеріалів впливає на кінцевий результат, а тому використовують продукцію перевірених виробників.
5. Гарантія. Хороший сантехнік в Києві якісно надає послуги і не боїться давати гарантію, оскільки впевнений у своїй діяльності.

Якщо ви хочете викликати сантехніка в Києві, то рекомендуємо звернути увагу на майстерню ремонту МЕТЕР. Компанія спеціалізується на наданні широкого спектру послуг, серед якого і сантехнічні роботи.

2. Переваги сантехніків компанії МЕТЕР

Услуги сантехника1. Професійне виконання. Майстри мають профільну освіту та великий досвід, що дозволяє вирішувати їм навіть дуже складні завдання.
2. Оперативність. У разі необхідності сантехніки дуже швидко прибувають на об'єкт і ліквідують виникшу аварію. Планові роботи також виконуються в стислі терміни.
3. Доступна вартість. Ціни досить комфортні і не перевищують середній рівень по ринку. В цьому можете переконатися особисто, ознайомившись зі сторінкою Прайс «Сантехнічні роботи».
4. Знижки. Для постійних клієнтів, а також при обсязі робіт понад 100 одиниць виміру надається знижка.
5. Гарантія. Компанія МЕТЕР настільки впевнена в своїх співробітниках, що дає гарантію на всі вироблені операції. Вам не доведеться переживати про повторні поломки обладнання та сантехніки.
Професійні сантехнічні роботи під силу тільки фахівцям з цілим багажем навичок, знань і досвіду. Іноді тільки за допомогою бригади співробітників можна ліквідувати аварію і забезпечити функціонування водопроводу і каналізації.

Економія на фахівцях може привести до ще більших втрат, адже неякісно змонтовані труби можуть вибухнути в будь-який момент, затопивши кілька поверхів поспіль.

Важно"Увага! Не намагайтеся самостійно зробити те, на що у інших йдуть роки навчання."

Погано встановлений кран може затопити вас вночі або коли нікого не буде вдома, тим самим знищити меблі, підлогове покриття, побутову техніку і навіть шпалери. Замовте сантехнічні послуги в майстерні ремонту МЕТЕР, і ви будете застраховані від подібних неприємностей, оскільки отримаєте гарантію підтверджену договором.

3. Що входить в сантехнічні послуги?

Наші майстри виконають будь-які сантехнічні роботи - від закладу нових труб до дрібних ремонтів кранів і душових кабін. У перелік послуг також входить: монтаж лічильників води, рушникосушок, умивальників, унітазів, біде, ванн. Працівники оперативно підключать пральну, посудомийну і сушильну машину, бойлер, гігієнічний душ. Також проводиться монтаж, переробка або заміна стояка, прокладка трубопроводів ППР.
Виконується вся сфера підготовчих і будівельно-монтажних робіт: штробіровка, пробивання отворів, кладка цегли. Досвідчені водопровідники в стислі терміни змонтують систему водних теплих підлог, здійснять монтаж насосного та котельного обладнання, а також запірної арматури. Майстерня ремонту МЕТЕР - це якісні послуги сантехніка в Києві, виконані на належному рівні в стислі терміни.

 

Всі майстри

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.75 [2 Голоса (ів)]