Гипсокартон на потолкеНайшвидшим, простим і, мабуть, недорогим способом оновлення старого інтер'єру є застосуваннягіпсокартону для оздоблення стін і стель приміщень.

Гіпсокартон - Це екологічно чистий, не містить токсичних речовин матеріал, який добре проводить повітря, що позитивно позначається на чистоті атмосфери в помещеніях.Недостаткамі матеріалу є його крихкість і чутливість до великих навантажень і можливі деформації при високому рівні вологості. Крім цього,гіпсокартонкріпиться виключно на шурупах, або дюбелях, в нього не можна забивати цвяхи.

Наша компанія надаєпослуги гіпсокартонщиків в Києві для виконання робіт будь-якої складності і масштабів. Наші гипсокартонщики є досвідченими фахівцями, готовими з радістю виконати будь-який проект.

Наши гипсокартонщики завжди допоможуть Вам підібрати правильний і якісний вид матеріалу для оздоблення квартир, приміщень і нададуть консультацію по всіх цікавлять Вас.

Наші гипсокартонщики готові надати такі послуги в Києві, як:

  • обробка стін і стель;
  • створення перегородок у приміщеннях;
  • багаторівневі стелі;
  • створення арок;
  • барні стійки, колони, гардеробні;
  • муніципальні ремонти великих обсягів;

Ми звикли працювати з максимальною віддачею на основі прозорих взаємовигідних відносин. Якщо ви зацікавлені у високій якості та професіоналізмі виконуваних оздоблювальних робіт - телефонуйте до нас вже сьогодні! Ви зможете знайти наші телефони в Києві в розділі контакти

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.67 [3 Голоса (ів)]