Дизайн проект "Престижний", м.Київ, вул. Богдана Хмельницького, 68
Площа: 68.53 м2

 

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ІНТЕР'ЄРУ

 

ПАКЕТ КРЕСЛЕНЬ

 

 

Хочете такий же дизайн інтер'єру?

Сьогодні не потрібно володіти ідеальним смаком, розбиратися в колористиці, стилістиці, правилах побудови інтер'єру та підбору аксесуарів. Досить просто замовити дизайн інтер'єру. Спеціаліст, який протягом багатьох років вивчав всі можливі напрямки та відточував свою майстерність, зможе в лічені дні розробити для вас ідеальний інтер'єр.

Зміст

1. Що входить в дизайн-проект «Престижний»?

2. Інтер'єр у виконанні МЕТЕР

3. Як замовити дизайн-проект?

1. Що входить в дизайн-проект «Престижний»?

Даний дизайн – прекрасне рішення для тих, хто вирішив вперше зробити ремонт у своїй новенькій квартирі. Також він рекомендований власникам житла на вторинному ринку та власникам заміських будинків, які хочуть зробити перепланування або створити індивідуальний інтер'єр.

Дизайн-проект «Престижний» включає:

• візуалізацію (кожна кімната представлена в декількох ракурсах);

• схеми демонтажних і монтажних робіт;

• схематичне зображення майбутнього інтер'єру (замовнику на вибір надається до трьох варіантів розміщення меблів і сантехніки);

• планування слабкострумових мереж, каналізації, точок освітлення, сантехніки;

• детальне розміщення систем опалення та кондиціонування;

• розташування дверних прорізів, вікон і балконів;

• план стелі та підлоги;

• розгортка по стінах.

Дизайн «Престижний» цікавий тим, що має середню цінову категорію, можливість перепланування, повний комплект та індивідуальний дизайн.

2. Інтер'єр у виконанні МЕТЕР

Перлиною портфоліо Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР став дизайн-проект «Престижний», розроблений для двокімнатної квартири площею 68,53 кв. м, що знаходиться по вул. Богдана Хмельницького, 68.

Наші дизайнери створили інтер'єр в сучасному мінімалістичному стилі з переважанням біло-сірих тонів. Акцентом в інтер'єрі став фіолетовий відтінок, який проявлявся в невеликих деталях: кріслі, картині. Такий прийом дозволив внести різноманітність в стриману кольорову палітру та водночас не перевантажити інтер'єр.

Досить оригінально спроектована ванна кімната. Для економії місця споруджені стелажі зі скляними полицями й ніші в стіні. Вся територія розділена на 4 зони: пральна машина, туалет, умивальник і зона для прийняття душу.

Світлі стіни, підлога, стеля та меблі візуально значно розширюють простір. Кімната немов наповнюється світлом, що створює додатковий затишок. В обідній зоні знайшлося місце навіть для стелажа з винними пляшками.

3. Як замовити дизайн-проект?

Стати володарем подібного інтер'єру можна чотирма способами:

1. Натиснути на «Кнопку зв'язку» та залишити свій номер телефону. Протягом 30 секунд менеджер вам зателефонує.

2. Написати нам повідомлення за допомогою бізнес-месенджера. Оператор миттєво відповість вам в чаті.

3. Зателефонувати на мобільний або домашній телефон, які вказані на офіційному сайті компанії.

4. Відправити електронного листа. Реквізити ви знайдете в розділі «Контакти».

Який би спосіб не обрали – ви завжди можете розраховувати на оперативну реакцію та якісне обслуговування. Наступний крок – це виїзд фахівця на об'єкт для зняття замірів. Далі складається кошторис, і підписуються документи. Все – на цьому ваша активна участь у проекті закінчена. В хід вступає команда професійних будівельників. Вам залишається лише в призначений час прийняти готовий проект.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]