Комп'ютерний стіл в інтер'єрі вітальні

Комп'ютерний стіл в інтер'єрі вітальніВ умовах малогабаритного житла приходиться комбінувати кімнати з різним призначенням в одну і при цьому, важливо е втратити їх зручності і функціональності. Так часто доводиться вітальню об'єднувати з кабінетом.

Комп'ютерний стіл у вітальні повинен розташовуватися в доступному місці, не заважати іншим членам сім'ї і добре вписуватися в інтер'єр вітальні.

6 варіантів розміщення робочого столу у вітальні:Комп'ютерний стіл в інтер'єрі вітальні
1. У вікна. Найчастіше стіл встановлюють біля вікна, щоб природне світло падало на робочу зону. В такому випадку комп'ютер можна встановити на подовжений підвіконня або невеликий комп'ютерний стіл. У просторій кімнаті з двома вікнами стіл встановлюється між ними. Але ні в якому разі джерело світла не повинне виходити з-за спини - на екрані з'являться відблиски.
2. На полиці. Широка полку шафи або стелажа цілком підійде для розміщення ноутбука і навіть монітора. Тут же поміститься настільна лампа, канцелярське приладдя, необхідні папери. Вельми зручно, якщо це шафа-купе - один рух і робочий стіл з комп'ютером ховається з уваги.
3. Бюро. Це компактна меблі, з висувною кришкою, створена для роботи з паперами. Однак сьогодні бюро з успіхом можна використовувати для роботи за ноутбуком. Різноманітність моделей дозволяє підібрати бюро в будь-якому стилі, кольорі і розмірі.
4. На обідньому столі. Традиційно у вітальні знаходиться великий стіл для прийому гостей. Він використовується не часто, а весь інший час варто незадіяний. Комп'ютерної стіл у вітальні цілком може розташуватися на ньому.
5. В окремій зоні. Якщо площа кімнати дозволяє, то комп'ютерний стіл можна винести в окрему робочу зону. Від загального простору вона відділяється диваном, гипсокартоновиє конструкцією, шафою.
6. Під сходами. Якщо мова йде про вітальні в двоповерховому будинку, то зазвичай місце під сходами залишається незатребуваним. Там ідеально розміститься робочий куточок.
Використовуйте будь-який куточок з максимальною користю: ​​будь-то вільне місце між стіною і стінкою шафи, полку, розсувний столик або місце в шафі. Прекрасно можна обіграти нішу або комору. Це дозволить ізолювати робоче місце, створити атмосферу самоти.

У меблевих каталогах зустрічаються гірки з вмонтованим робочим столом. У деяких випадках комп'ютерний стіл в інтер'єрі вітальні краще робити на замовлення. Так він впишеться в обстановку за стилем, кольором і не буде виглядати чужорідним елементом.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]