М'які меблі-трансформер

М'які меблі-трансформерМеблі трансформер - це популярна багатофункціональна меблі, яка завдяки спеціальним механізмам і продуманому дизайну може змінювати свою форму і одночасно виконувати кілька призначень.

М'які меблі-трансформер в умовах малогабаритного житла дуже затребувана, а тому інженери і дизайнери постійно розробляють нові моделі. Особливо популярні розкладні дивани, шафи-ліжка та ліжка-подіуми.

Види розкладних диванів:
• Книжка. До переваг моделі відносять простоту використання і можливість розміщення всередині білизни.
• Французька розкладачка. Пристрій дуже схоже з принципом роботи звичайної розкладачки.
• Акордеон. Дуже легкий спосіб розкладання зробив цей розсувний диван досить відомим. Щоб перетворити диван в ліжко досить підняти до клацання сидіння.
• Виїзний. Спальне місце буквально викочується з-під сидіння.
• Дельфін. Як прищепило, така технологія використовується в кутових диванах. Механізм розкриття нагадує пірнання дельфіна.
На сьогоднішній день є такі типи механізмів, як «батерфляй», «софа-д», «каскад», американська розкладачка.

Ліжко-подіум

М'які меблі-трансформер дозволяє значно економити місце. Особливо якщо це ліжко, яке після сну ховається під подіум. Найчастіше ліжко-подіум розміщують в дитячих кімнатах і однокімнатних квартирах. Дітям потрібно багато місця для рухливих ігор, а склавши ліжко, з'являється ціла ігрова зона.Еще одна перевага даної моделі меблів - простота висунення. Навантаження настільки незначна, що з цим легко впорається і дитина.
М'які меблі-трансформер

Шафа ліжко

Навіть найкращий диван не може замінити хорошу ліжко з ортопедичним матрацом. Але ось для неї в наших маленьких квартирках часто не знаходиться місця. І тут приходить на допомогу шафа-ліжко. Легким рухом руки звичайний шафа перетворюється в повноцінне спальне місце.

Такі меблі можна встановити у вітальні, дитячій, кабінеті і навіть в передпокої. Вона ідеально підходить як для рідкісних гостей, так і для щоденного використання. За типом механізму шафи-ліжка діляться на горизонтальні і вертикальні. Практично всі моделі укомплектовані ортопедичними матрацами. У денний час нижня частина ліжка може використовуватися як шафа.
До мінусів можна віднести високу вартість і необхідність щодня піднімати і опускати своє спальне місце, а також ховати в шафу ковдру і подушку.
М'які меблі-трансформер впишеться в будь-який інтер'єр, збільшить вільний простір, зробить проживання в квартирі зручніше і комфортніше.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]