Екстравагантні види стель в квартирі

Екстравагантні види стель в квартиріСучасний дизайн інтер'єру дивує достатком найрізноманітніших форм, фарб і оздоблювальних матеріалів, які використовуються в процесі оздоблювальних робіт. Першим, що кидається в очі при вході в будь-яке приміщення без сумніву є стелю. Для його оформлення в наш час присутня маса різних оригінальних рішень в самих різних стилістичних напрямках.

Якщо розглядати тему - види стель коротко, то до них можна віднести: стелі з гіпсокартону, натяжні і підвісні стелі. Кожен з них має ряд своїх переваг. Наприклад, для створення досить оригінального і більш простого стелі найчастіше використовується такий практичний матеріал, як гіпсокартон. При цьому стеля має привабливий, естетичний вигляд. До того ж вище представлений матеріал дозволяє надавати конструкції найрізноманітніші в деякій мірі складні форми. Під гіпсокартонними плитами можна заховати будь-які комунікації. Наприклад, електричну розводку. Гіпсокартон легко піддається обробці будь-якими сучасними облицювальними матеріалами. Гіпсокартонна конструкція без проблем і досить швидко кріпиться в будь-якому зручному місці.
Екстравагантні види стель в квартирі
Для даної мети використовується каркас з металевого, або дерев'яного профілів. З гіпсокартону, як правило, створюються однорівневі і багаторівневі стелі. Останні мають більш складний дизайн. Рамковий стелю - це короб з декількома ступенями. У диагональном типі стелі сама підстава ідеально рівне, а нижні рівні кріпляться з виступом тільки над однією зі сторін приміщення. Сама лінія розрізу проходить від одного кута до іншого по діагоналі. Вона може мати пряму, або хвилясту форму. Якщо необхідно підкреслити, виділити якусь певну частину кімнати використовують зональну конструкцію стелі. Дуже красиво виглядають фігурні підвісні стелі з гіпсокартону, або абстрактні, які в більшості випадків являють собою конструкцію спірального типу неправильних форм. При обробці такого стелі можна використовувати фарбу різних тонів і в підсумку отримати фантастично привабливий малюнок.
Існують і інші види стель в квартирі. Досить популярними можна вважати підвісні дзеркальні, металеві рейкового типу з алюмінію, а також оцинковані сталеві з забарвленням. У деяких випадках віддають перевагу пластиковим панелям.

Якщо хочете відзначити будь-яке приміщення особливим шармом, тоді варто застосувати натяжну конструкцію стелі. Їх легко монтувати. Такі типи стель витримують досить значні навантаження і не бояться вологи, зберігають свій первісний вигляд протягом тривалого часу. З цього їх сміливо можна встановлювати на кухні, або у ванній кімнаті. Іноді на подібний вид стелі наноситься фотодрук, що неодмінно стане головною прикрасою інтер'єру вашої квартири.
Матові натяжні стелі не відображають сонячні промені. Глянцевий поверхню без швів принесе в ваш будинок відмінний настрій завдяки своєму привабливому зовнішньому вигляду. Сатиновий стеля являє собою імітацію тканини. Будь-яка з вище представлених конструкцій здатна додати інтер'єру приміщення елегантності і неповторного стилю.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]