Сучасний дизайн квартири по фен-шуй

Дизайн квартири по фен-шуйКожен господар хоче відчувати в своєму будинку комфорт і затишок. Для цієї мети створюється відповідна атмосфера. Тобто, здійснюється планування приміщень, підбирається дизайн інтер'єру, робиться акцент на правильній розстановці предметів меблів в плоть до розміщення дзеркал.

Згідно течією Небесної Життя, або фен-шуй на домашню атмосферу безпосередньо впливають всі вище представлені аспекти. Зовсім не важливо квартира у вас, або великий будинок. Можна зробити так, щоб в оселі завжди панували спокій, радість, відмінний настрій. Від генерації позитивних емоцій також залежить здоров'я людини. Цей факт вже давно доведений фахівцями в сфері психології та медицини.

Сучасний дизайн по фен-шуй - це східна мудрість, знання накопичені століттями, які успішно застосовуються на практиці. Простір в якому знаходиться людина впливає на його підсвідомість викликаючи певного роду думки, почуття і емоції. Щоб вони носили позитивний характер необхідно, щоб всі, що вас оточує було гармонійним, зручним і приємним для погляду.

Спальня є одним з головних місць в кожному будинку, оскільки господарі в даному приміщенні розслабляються і відпочивають. З цього воно повинно бути просторим. Фахівці з фен-шуй радять підбирати світлі теплі тони для цієї кімнати, встановлювати більшу і зручне ліжко перед якою не в якому разі не варто ставити будь-які предмети інтер'єру, або вішати дзеркало, щоб зберегти міцний здоровий сон і вільний рух позитивної енергії "ци ".

Для взаєморозуміння в сім'ї і з друзями, які заходять до вас в гості вітальня також повинна бути світлою, тобто нести в собі позитив. Всі виступи та нерівності варто закривати декором у вигляді енергетичних символів "ба гуа", а колір шпалер підбирати так, щоб відчувалося єдність простору.
Дизайн квартири по фен-шуй
Наявність смачної їжі в будинку виступає еквівалентом успіху господарів. З цього в фен-шуй таке приміщення, як кухня займає особливе місце. Наприклад, китайці завжди розташовують стіл за яким йде приготування їжі так, щоб господиня могла бачити тих, хто входить в приміщення, а в верху на стелі підвішують невелике овальне дзеркало повернене до дверей. Згідно з цим принципом йде відображення всіх негативних емоцій, які можуть продукуватися несподіваними візитерами.

За циркуляцію позитивної енергії в будинку, або в квартирі відповідає природно передпокій. Потрібно намагатися, щоб дане приміщення завжди було чистим, вільним від зайвих речей. Якщо воно маленьке можна спробувати візуально розширити простір за допомогою дзеркального стелі. Це ж стосується і ванної кімнати. Сучасний <strong> дизайн квартири по фен-шуй </ strong> вельми захоплююче заняття в якому немає меж творчої фантазії. Занадто просторий передпокій навпаки здатна залучити велику кількість позитивної енергії "ци". Це може позначитися на агресивну поведінку жителів. Ситуацію виправлять додаткові предмети інтер'єру.

У фен-шуй також велике значення приділяється підбору кольорової гами. Кожен колір має своє значення і призначення. Якщо правильно враховувати баланс кольорів при створенні інтер'єру можна домогтися відмінного результату в сімейних відносинах і благополуччя в житті.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]