Авангардні підлоги в стилі лофт

Підлоги в стилі лофтДотримуючись нинішнім тенденціям, все частіше в нашій мові звучить слово «Loft». Саме значення слова російською мовою означає горище і несе в собі поєднання застарілого (стилів, тенденцій, поглядів) і нового, надсучасного. Цей стиль прийшов до нас з Нью-Йорка 50 років, і несе в собі якийсь шлейф таємничості і авангарду.

Лофт в квартирах, проявляється у вигляді високих стель, достатку вікон. За дизайном це схоже на старі фабрики, якесь виробництво. Квартира в стилі лофт завжди виглядає ефектно і запам'ятовується.
Причому оформити житло в цьому стилі досить нескладно і не вимагає великих фінансових витрат. Це можуть бути предмети з бабусиної скрині і якісь абстрактні графіті. Так, як же перенести стиль в квартиру, все на щастя просто. Лофт за задумом це простір, багато простору вільного, світло, що проникає у всю кімнату і ніяких перегородок. Цей стиль хоч і звучить досить грубо насправді досить витончений, оскільки поєднує в собі ту тонку грань, яка змушує звернути на себе увагу. Лофт - це бунтарський дух, адже не кожен наважиться створити у себе вдома, занедбаний заводський цех. З обробкою у вигляді хрому, сталі і скла і шкіри. У цьому стилі чим старіше і неестестественнее тим цікавіше. Тому не дивуйтеся, якщо зайшовши в квартиру побачите асфальтовий підлогу, погано підігнані дошки, що відрізняються від класичного євро ремонту.

Так що ж таке на увазі в собі підлоги в стилі лофт. Це може бути стара, пошарпана часом дошка, покладена в стилі палубного корабля. Лінолеум, що нагадує за кольором бетон. Підлоги брудних відтінків на тлі матовою плитки. Все це лофт! Основними колірними дозволами в цьому стилі є всі відтінки коричневого, сірого, чорного кольору, з втручанням металевих вкраплень. Щоб інтер'єр не виглядав нудно і стримано можна додати яскраві фарби у вигляді яскравих подушок на диван, або графіті на стіні. Ключовими критеріями стилю лофт, за якими і визначається інтер'єр, є:
1.Наличие великого, нікого не заповненого нічим простору.
2.Нікакіх перегородок, повна відсутність звичних нам стандартів. Поділ обігрується за рахунок кольору і ширм.
3.Много, дуже багато світла і свіжого повітря.
4.Вещі, що належать індустріального стилю. Стіни в заводському стилі. Неординарні підлоги в стилі лофт, чий візуальний вигляд повинен бути якомога більш старими і пошарпаний.
5.Мінімалізм в меблів і її багатофункціональність.
Ще одним питанням в цьому стилі, які вимагають уваги є висвітлення, особливо з огляду на площу, яка потребує світлі. Сюди прекрасно впишуться світильники, розташовані на різних рівнях. Лампи на шинах та інше, схоже на заводський стиль.

Житлові зони в цьому стилі також поділяються з урахуванням цих критеріїв. Головне треба пам'ятати, що повинні бути стіни в первозданному вигляді, незалежно спальня це, або кухня. Так само добре впишеться стелю у вигляді балок і технічних коробів. Сучасні підлоги в стилі лофт наливні під бетон, або дощаті. Головне не можна намагатися облагородити цей стиль оскільки через це може пропасти його таємниче зачарування.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]