3D шпалери.

3D шпалери.З кожним днем в світі з'являються нові прогресивні технології. Різного роду новаторства торкнулися і такої сфери, як дизайн інтер'єру. Шпалери для стін використовуються вже досить давно, але з розвитком 3d технологій для якісного, стильного і оригінального оформлення інтер'єру з'явилися істотно нові можливості і способи реалізації будь-якої фантазії.

Модною тенденцією стало використання об'ємних широкоформатних зображень з 3d ефектом в якості шпалер для стін. Завдяки цьому створюється враження будь-то картина виривається з площини стіни десь в глиб простору. І залишається зробити лише один крок, щоб вийти за межі кімнати і опинитися в світі, який зображений на 3d фотошпалери. Подібне оформлення інтер'єру створює неповторне відчуття і дуже приємне враження.

3d шпалери здатні значно пожвавити практично будь-яке приміщення, додати вишуканості, краси і нікого шарму. Перед поглядом може виявитися казково красивий пейзаж тропічного острова з пальмами і видом на океан, або будь-яке інше зображення. Тут меж фантазії немає і бути не може. Крім вище представленого, 3d фотошпалери створюють візуальний ефект розширення простору і відмінно виглядають в невеликих приміщеннях.
3D шпалери.
3d шпалери мають цілий ряд переваг. Вони є досить зносостійкими, легко миються практично будь-яким сучасним миючим засобом. Згодом подібні шпалери не втрачають свій колір, яскравість фарб і привабливість. Для створення 3d шпалер використовуються виключно екологічно чисті матеріали абсолютно нешкідливі для здоров'я. З метою додання стійкості до займання матеріал шпалер обробляється спеціальною грунтовкою. З цього вогонь їм не страшний і вони не можуть бути причиною поширення полум'я в якості виникнення пожежі. Вище представлені шпалери чітко відповідають всім вимогам пред'явленим до обробних матеріалів. вони будуть служити вам не один рік. Мінусом можна вважати лише те, що через деякий час зображення може трохи набриднути, але немає нічого вічного. Його завжди можна замінити новим.

Існують наступні види 3d шпалер:

- Стандартні - звичайний розмір з нанесенням тривимірного зображення геометричних фігур, візерунків, абстракцій;
- Поодинокі - з нанесенням певного тривимірного фрагмента малюнка на тлі довільного;
- Панорамні - цілісне полотно з об'ємним тривимірним фото зображенням на всю стіну;
- Флуоресцентні - тривимірний малюнок, зображення, яке при повній темряві випромінює м'яке, приємне світіння;
- Світлодіодні - шпалери з LED підсвічуванням, складаються з набору світлодіодів, дозволяють підбирати кольорові гами, налаштовувати яскравість і змінювати зображення залежно від настрою і бажання.

Шпалери з тривимірними зображеннями можна використовувати практично скрізь. Тобто в квартирі, ресторані, нічних клубах, офісах рекламних компаній. Вони внесуть якусь родзинку і стануть візитною карткою будь-якого сучасного приміщення.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]