Декоративний розпис стін

Декоративний розпис стінДекоративний розпис стін відома ще з часів наскального живопису, правда, тоді вона мала досить примітивний вид. Сьогодні ж професійні художники створюють на стінах справжні шедеври: моря, лісу, казкові пейзажі, космічні простори.

Дана техніка прекрасно підійде для прикраси стін в квартирах, котеджах, ресторанах, офісах, заміських будинках, салонах краси і басейнах. Саме декоративний розпис стін є найбільш статусної і ексклюзивною обробкою.

Матеріали

Для створення зображення на стіні використовується кілька видів фарби: темпера, акрил і масло. Вартість фарби різниться в залежності від виробника, але, як правило, акрилова трохи дешевше.
Іноді для додання більш реалістичного вигляду використовують рельєфні зображення. Така стіна стає глибокою, об'ємної, особливу інтригу надає гра тіней і світла.
Обсяги створюються особливої ​​рельєфної штукатуркою, що має нейтральний білий колір. А потім вже на висохлий обсяг наносять фарбу і покривають лаком.

Технологія створення декоративного розпису
Декоративний розпис стін
Слід зазначити, що розписати можна практично будь-яку поверхню, головне правильно її підготувати. Саме ж нанесення малюнка виконується одним з 3-х способів:
1. Художник пише безпосередньо на стіні екстер'єру або інтер'єру.
2. Зображення наноситься на переносну основу, яка згодом кріпиться до стіни.
3. Малюнок створюється на полотні, а потім клеїться на стіну за принципом тканинних шпалер.
При першому способі головну роль грає підготовка стіни. Поверхня слід поштукатурити і вирівняти. Для цього підійдуть такі будівельні суміші, як PUFAS або VETONIT

При другому способі стіна в підготовці не потребує, оскільки щити монтуються до неї дюбелями або клеяться спеціальними клейовими складами.
Третій спосіб вимагає добре обробленої рівної стіни. Будь-які горбки, западини і шорсткості надалі здатні зіпсувати картину. Одним з методів, який дозволяє досягти ідеально гладкій поверхні - це обклеювання стіни малярським флизелином.

Особливо ефектно виглядає декоративний розпис стін, виконана флуоресцентними фарбами. Завдяки спеціальним компонентам таке зображення може «світитися» в темряві до 6 годин. Досить оригінально дані малюнки виглядають в спальні, дитячій кімнаті, в ресторанах і кафе.
Декор стін художнім розписом здатний візуально збільшити приміщення. Такий ефект мають стіни з зображенням морських пейзажів, лісових галявин, неіснуючих вікон.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]