Дизайнерські розетки і вимикачі Schneider

Дизайнерские розетки SchneiderВсесвітньо відомий бренд Шнайдер Електрик Уніка славиться своєю монтажною продукцією, серед якої особливо яскраво виділяються вимикачі і розетки. В асортименті обладнання для гвинтового або безгвинтового з'єднання, для зовнішньої або прихованої проводки, а також багатофункціональні вимикачі і розетки різного дизайну. В основі створення лежить модульний принцип, що значно розширює функціональність даної продукції.
Асортимент Schneider

Концерн випускає масу серій розеток і вимикачів. Найпопулярнішими з них є Sedna і Unica.

1. Unica. Товар даної серії проводиться на турецьких і іспанських заводах. Виготовлення ведеться за модульною технологією - тобто вироби випускаються в двухмодульной і Одномодульні реалізації. Це дозволяє на одному посадковому місці створювати всілякі комбінації. У колекції є прохідні вимикачі і перемикачі для розміщення на сходах, в коридорах. Дуже зручні у використанні вимикачі, які мають підсвічування. Розетки обладнані кришкою, заземлюючим контактом і шторкою (для безпеки дітей). Бренд випускає комунікаційні розетки для підключення комп'ютерів, TV, аудіо, телефонів та ін ..
2. Sedna. Серія надійшла у виробництво в 2012 р і швидко здобула популярність у споживачів. У списку її переваг стильний зовнішній вигляд, вишукані форми, низька посадка виробів і бездоганну якість.
Дизайнерские розетки Schneider
Дизайнерські розетки і вимикачі Schneider випускаються у всіляких колірних кольорах. Присутні в асортименті не тільки традиційні горизонтальні вимикачі, але і вертикальні. В одній рамці можуть розміщуватися до 6-х постів, що значно спрощує процес проектування та розводки електрики в приміщенні.

В залежності від уподобань можна вибрати розетки, які монтуються за допомогою спеціальних лапок або ж кріпляться гвинтами.
Розетки Schneider забезпечені захистом від замикання в електромережі та оснащені металевими контактами, що гарантує надійне кріплення вилки.
Розетки і вимикачі Schneider абсолютно безпечні для людини і зводять ймовірність ураження струму до нуля.

Самі розетки і вимикачі виготовляються з термостійкого пластика.
Для створення рамок Unica TOP використовуються такі натуральні матеріали, як метал і дерево, а тому вони відмінно вписуються в інтер'єр в стилі класика і хай-тек. Ці аксесуари додадуть шику будь-якому будинку. Дану електрофурнітуру кріплять за допомогою металевого супорта.
У продажу присутні дерев'яні рамки чотирьох кольорів - Тютюн, Бук, Венге і Вишня. Ідеальний варіант, якщо відтінок рамки збігається з кольором меблів.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]