Підвіконня Werzalit як елемент дизайну

Підвіконня WerzalitКоли мова заходить про підвіконнях, то першими на думку спадають підвіконня Werzalit і це не дивно. Адже компанія вже встигла завоювати популярність не тільки в Україні, але і в міре.Бренд має власну запатентовану технологію, в основі якої лежить спрессовиваніе деревоволокнистого неоднорідного підстави з могутньою декоративною поверхнею.

За рахунок цього дані підвіконня протистоять великих навантажень, довговічні і стійкі до механічних впливів.
Високі вимоги висуваються до фурнітури, яка використовується при виробництві віконної продукції. Важливим є і якість підвіконь, адже на них з одного боку впливає сухе тепле повітря від батареї, а з іншого боку - серйозні морози.

Переваги підвіконь Werzalit

Підвіконня Werzalit прекрасно протистоять волозі, конденсату і перепадів температури, не змінюючи при цьому своїх характеристик. Це стало можливим завдяки численним тестам, які проводяться в спеціалізованих барокамерах. Навіть перебуваючи повністю у вологому середовищі, підвіконня Werzalit зберігають свою щільність.
Важливим є той факт, що в їх структурі присутній 24% сполучних речовин, в той час як в аналогічних продуктах він дорівнює лише 8%.
Ще одна істотна відмінність полягає в з'єднанні ламінованої оболонки і деревоволокнистих плит. Ламіновані верстви спресовуються з основою, утворюючи цілісний моноліт.

Підвіконня виготовлені з екологічно чистих матеріалів, монолітні, настільки міцні, що витримують прямий удар ноги. Поверхня не вигорає, не дряпається, не розбухає від води і не утворює тріщин. Дуже добре підходять не тільки для традиційних металопластикових вікон, а й для вікон з натуральної деревини.
Підвіконня Werzalit

4 серії Werzalit
Підвіконня Werzalit представлені в 4-х рішеннях:

1. Exclusiv. Серія має 16 видів декору, що надає широкі можливості для оформлення. Відрізняється інтегрованим носиком в 34 мм. Є своєрідною класикою бренду.
2. Expona. Серія виділяється ексклюзивним і сучасним дизайном. Передній край підвіконня за структурою і кольором може перегукуватися з меблями в кімнаті.
3. System. Володіє великим капітоносом. Дозволяє розмістити на торці вимикачі і розетки.
4. Compact. Чудово підходить для інтер'єрів в стилі мінімалізму.

Підвіконня Werzalit в Києві проводяться як на замовлення, так і реалізуються в готовому вигляді.
Werzalit - це німецька якість і 50 років бездоганної репутації!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]