Стиль мінімалізм в інтер'єрі

Стиль мінімалізмСтиль мінімалізм в інтер'єрі характеризується простотою і лаконічністю в усьому: в кольоровій гамі, меблів, аксесуарах. Серед шанувальників стилю люди, які віддають перевагу просторі житла з мінімум деталей. Особливо вигідно виглядають оформлені в цьому стилі маленькі квартири в панельних будинках.

Основні характеристики мінімалізму:

• Кілька рівнів освітлення і дуже багато світла;
• Мінімальна кількість аксесуарів і меблів;
• В обробці присутні необроблені природні матеріали: дерево, цегла, штукатурка, бетон;
• Простір поділено на зони;
• Відсутність декору на стінах, стелі;
• Домінують прямі контури, прості конфігурації (прямокутники, кола, квадрати);
• У колірній палітрі переважають півтони.

На відміну від аскетизму даному напрямку не чужий комфорт і зручність. У мінімалізмі, переважно, створюються просторі кімнати, вікна розширюють, а двері замінюють арками. Вітаються скляні мобільні перегородки і яскраве освітлення.
Стиль мінімалізм

Меблі


Мінімалізм в інтер'єрі проявляється в лаконічній і практичною меблів. Вона повинна мати строгі геометричні форми, бути зручною, функціональною і сприяти розслабленню.
Вітається модульні меблі з матовими або глянцевими фасадами, прикрашена металевими або скляними елементами. Крісла та дивани повинні бути однотонними зі строгими прямокутними формами.
На кухні є вбудована техніка, цільні робочі поверхні, відсутні відкриті полиці і шафи.

Освітлення


Стиль мінімалізм в інтер'єрі характеризується наявністю великої кількості світла, який створюється за рахунок освітлення і збільшених вікон. Портьєри краще замінити ролетами або встановити жалюзі.
Доречними будуть світильники з бавовняними абажурами, точкове підсвічування стін, стель, ніш і арок.

Стіни і стеля


Щоб створити мінімалізм в інтер'єрі слід уникати строкатості і недоладності. Для стін підбираються 2-3 півтони одного відтінку або близькі по колірній палітрі кольору. Другий варіант створення мінімалістичного інтер'єру - це фарбування стін в контрастні тони. Наприклад, білий і сірий, бежевий і коричневий.

Створити необхідну атмосферу можна використавши фактурну штукатурку, панелі з нержавіючої сталі, природний або штучний камінь, фактурне або оброблене дерево.
Мінімалізм любить простий білий стеля з мінімумом деталей. Допускається лише створення багаторівневих конструкцій, але без ліпнини, балок і стельових розеток.
Інтер'єр в стилі мінімалізм привертає свій простотою і простором. Він не переобтяжений деталями і дозволяє відпочити від буденної метушні. Для сучасної людини, втомленого від яскравих бігбордів, нав'язливої ​​реклами, кричущих кольорів мінімалізм підходить ідеально.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]