Дизайн кухні в стилі лофт

Дизайн кухні в стилі лофтСтиль лофт можна віднести до найбільш неординарним стилям в сучасному інтер'єрі. Він відображає свободу, відмова від нав'язаних суспільством рамок, творчість і нескінченне самовираження. У двох словах лофт можна охарактеризувати так: багато повітря і ніяких перегородок.

Стиль лофт можна віднести до найбільш неординарним стилям в сучасному інтер'єрі. Він відображає свободу, відмова від нав'язаних суспільством рамок, творчість і нескінченне самовираження. У двох словах лофт можна охарактеризувати так: багато повітря і ніяких перегородок.

Кухня в стилі лофт має такі особливості:
· Високі і світлі стелі;
· Меблі в стилі модерн і класики;
· Присутність індустріальних елементів в обробці (цегляна кладка, оштукатурені стіни, голі труби);
· Великі вікна без штор;
· Маса неординарних аксесуарів: афіші, дорожні знаки, абстракції, графіка на стінах.
Цей дизайн припаде до душі тим, хто хоче впустити в свою квартиру більше світла і простору. Створити інтер'єр в стилі лофт не складе труднощів, адже не потрібно ховати труби, балки, опорні стовпи, а деякі стіни можна залишити взагалі так як є.
Дизайн кухні в стилі лофт

Створюємо дизайн кухні в стилі лофт за 7 кроків


1. Одну стіну кімнати залиште в її первозданному вигляді, іншу виділіть контрастним кольором, а третю оформите мальовничій кладкою або іншими декоративними матеріалами. Цеглини, які імітують кладку, фарбують в кремовий або білий колір.
2. Встановіть кілька джерел штучного освітлення - масивні підвісні лампи, прожектори. Стиль і форма можуть бути різними - від класичних масивних люстр на сотню лампочок до стриманої лампи в стилі хай-тек.
3. Вікна розширте наскільки це можливо. Стиль лофт не визнає штор і тюлі - тільки великі голі вікна. В крайньому випадку, використовуються горизонтальні жалюзі.
4. Матеріал для підлогового покриття повинен бути невибагливий і простий. Класикою стилю вважається прогрунтована бетонна стяжка. Прекрасно, якщо від попередніх господарів залишився старий паркет - його досить отциклевать і розкрити прозорим лаком. Інтер'єр в стилі лофт наполягає на тому, щоб плінтуса зливалися зі стінами або мали дуже схожий відтінок.
5. Кухні в стилі лофт не терплять закритих полиць і шаф. З кухонних меблів зніміть дверцята - для створення цього стилю вони вам не знадобляться. На полиці виставте хромовані каструлі, дерев'яні тарілки, скляні банки з крупами.
6. Кухня в стилі лофт має дуже лаконічну меблі, вона не повинна захаращувати простір. Краще навіть, якщо меблі буде чимось нагадувати офісну. Вітаються скляні стільниці, стіл на коліщатках, металеві елементи, складні стільці, які можна заховати в шафу.
7. Дизайн кухні підкреслять репродукції художників, величезні вуличні годинники, предмети народної творчості.

Стиль лофт ідеально підійде сучасної богеми, людям, які люблять влаштовувати вечірки і дружні посиденьки з друзями. Весь інтер'єр немов створений для цього.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]