Дизайн малогабаритних квартир: збільшуємо простір

Дизайн малогабаритних квартирМалогабаритна квартира - це велика проблема для її власників, але не вирок. Звичайно, складно розмістити на кількох метрах все необхідне для комфортного життя. Однак дизайнери стверджують, що навіть саму крихітну квартиру можна зробити практичною, зручною і красивою. Дизайн маленьких квартир має свої особливості, давайте ж розглянемо їх.

Поєднання кімнат


Найвдалішим варіантом є об'єднання головної кімнати і кухні. В результаті виходить одна велика квартира-студія з величезним простором, в якому зони плавно перетікають одна в іншу. Кухню від кімнати може розділяти арка, барна стійка.
Як варіант об'єднують також туалет з ванною. Щоб уникнути черг вранці рекомендуємо встановити 2 раковини і душову кабіну.

Кольорове оформлення


Колірний дизайн малогабаритних квартир виконується в світлих, пастельних тонах. Темні і яскраві відтінки використовуються дуже обережно і тільки в якості акцентів. Він надають глибину і індивідуальність інтер'єру.
Для створення просторого цілісного простору дизайнери використовують одне покриття для підлоги у всіх кімнатах. При цьому намагаються уникати порогів і різання переходів. Це ж правило поширюється і на стіни. Переважно, якщо всі стіни в квартирі матимуть відтінок однієї кольорової гами.

Візуально підняти стелю можна, пофарбувавши його в білий колір. У будь-якому випадку прослідкуйте за тим, щоб колір стелі був світліше стін.
Меблі світлих відтінків здається легше, невагомі, а темні масивні шафи і дивани візуально крадуть простір. Перевагу слід віддати металевим столиків, шаф зі скляною поверхнею.
Дизайн малогабаритних квартир

Світлове оформлення

Дизайн малогабаритної квартири передбачає наявність безлічі джерел освітлення: лампи, бра, люстри, підсвічування ніш і підвісних стель.
Слід надавати перевагу великі вікна завдовжки в підлогу, обрамлені легкими напівпрозорими шторами. Нижня освітлення допоможе візуально витягнути кімнату в висоту.

Меблі

На жаль, часто стандартна меблі не вписується в мініатюрне простір малогабаритного житла. У таких випадках доведеться виготовляти меблі на замовлення.
Дизайн маленьких квартир передбачає використання багатофункціональної меблів. наприклад:
· Ліжко з вбудованими ящиками;
· Двоярусні ліжка і дивани;
· Замість міжкімнатних стін перегородки з полками;
· Підвісні ліжка під стелею;
· Складні стільці;
· Столи-трансформери.

Улюбленим дизайнерським прийомом є спорудження подіуму з величезною площею для зберігання книг, одягу, постільної білизни.
Активно задіюється простір навколо віконних і дверних прорізів. Меблеві майстри роблять дивовижні вбудовані шафи-купе і полички.

Дзеркала

Ще один фокус створити простір там, де його немає - це встановити величезні дзеркала. Вони добре виглядають як фасаду шафи-купе, в ніші, по центру стіни. Однак слід враховувати, що встановлювати дзеркала потрібно навпроти вікна або в добре освітлених ділянках квартири.

Дизайн малогабаритних квартир - це складне, але дуже цікаве завдання для справжнього майстра своєї справи. Знаючи базові правила і деякі професійні секрети цілком можливо створити гарний і функціональний інтер'єр
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]