Створюємо англійський стиль крок за кроком

англійський стильАнглійський інтер'єр характеризується багатством оздоблення і в той же час стриманістю. Ось уже кілька століть він є одним з найбільш популярних стилів в дизайні інтер'єру. Але як же створити англійський стиль в своїй квартирі?


Крок 1. Оздоблення стін

У великій кімнаті ефектно виглядатиме оздоблення стін однотонними дерев'яними панелями. Важливо робити їх від стелі і до підлоги. Вітається ліпнина навколо розеток, вимикачів.
Типово англійськими вважаються такі орнаменти, як чергування вузьких і широкий смуг, ситцевий малюнок і двотонна парча.

Крок 2. Обробка підлоги

Традиційно дизайн будинку в англійському стилі передбачає складальної паркет, поверх якого стелиться килим з дрібним рослинним орнаментом. Англійці люблять килими кремово-вершкового кольору, а також зі світлими кольорами і темної окантовкою. Керамічна плитка допустима у ванній кімнаті, холі та на кухні. У меленьких кімнатах кладеться дрібна плитка по діагоналі, а в великих - велика плитка з малюнком.

Крок 3. Мебліанглійський стиль

Забудьте про синтетичної оббивки і пластиці. Меблі повинна бути масивною, з натурального дерева дорогих порід. Наприклад, з горіха, мореного дуба, червоного дерева. Вітаються важкі журнальні столики різної висоти, величезні книжкові шафи до стелі, дивани зі строкатою оббивкою. Дерев'яні карнизи і двері прекрасно підкреслять грунтовність стилю.

Родзинкою англійської інтер'єру є крісло Вольтера і диван Честерфілд. Кушетки, пуфи, крісла і лежаки оббиті шкірою або якісним текстилем. Якщо стіни однотонні, то забарвлення меблів може бути строкатою, якщо ж стіни пофарбовані в яскраві кольори, то меблі повинна бути спокійних тонів.

Крок 4. Камін

Англійський стиль в інтер'єрі не представляється можливим без каміна. В умовах квартири це може бути електрокамін або биокамин. Але стежте за тим, щоб модель вписалася в загальний стиль. Краще портал облицьований каменем і деревом. На каміні обов'язково влаштовується поличка з дрібничками.

Крок 5. Декор

Англійський стиль в інтер'єрі допоможуть створити вітражні вставки до стелі, гобелени, килими, кисті, торшери з тканинними абажурами, безліч картин, балдахін над ліжком. Англійці обожнюють фарфор, кришталь, предмети старовини. Рідко можна зустріти будинок без мисливських трофеїв на стінах. Розглядаючи кімнати в англійському стилі, цілком може здатися, що англійці «Плюшкін». І частково це так - в створенні традиційного для них інтер'єру вони керуються правилом: чим більше, тим краще.

Інтер'єр в англійському стилі цікавий, самобутній і цілком втілимо в умовах наших квартир. Дотримуйтеся наведених вище рекомендацій і у вас обов'язково вийде створити атмосферу англійського шику.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]