Дизайн офісів своїми силами

Дизайн офісівЗатіваючи ремонт в офісі, потрібно, перш за все, ретельно продумати його дизайн. Сьогодні дизайн офісів - це відправна точка в облаштуванні бізнес приміщення. Адже простіше і дешевше все прорахувати наперед, ніж потім за свій рахунок переробляти і усувати недоліки.
Сучасні клієнти досить вимогливі - їм уже мало просто отримання якісної послуги, вони звертають увагу на все: дозвільні документи, відгуки, і навіть на дизайн офісу. Звичайно, краще і якісніше цю роботи виконають професіонали, але найчастіше у починаючої компанії бюджет дуже скромний, тому багато наважуються зробити дизайн офісу своїми силами. На що ж слід звернути більш пильну увагу?
 
Двері
 
Будь-дизайн офісу в Києві починається з дверей - це своєрідна візитна картка компанії. Особливо ефектно виглядають повністю скляні двері - вони легкі, пропускають багато світла. Але в гонитві за красою не слід забувати про безпеку. Більш надійним варіантом буде металопластикові двері з вбудованим склопакетом.
 
Стіни
 
Останні модні тенденції наполягають на тому, щоб стіни мали невеликий рельєф і гармоніювали з підлогою. Дизайнери рекомендують зупинитися на венеціанську штукатурку або рельєфних шпалерах. Закінченість ремонту надають акуратні плінтуса в тон підлозі.
 
Покриття підлоги
 
Традиційно в якості підлогового покриття вибирають плитку, офісний ламінат, рідше паркет. Дизайн офісів з паркетом виглядає більш презентабельним і благородним. Але за доступністю та практичності лідирує плитка: вона недорога, легко миється, має широкий діапазон кольорів і розмір.
Дизайн офісів
 
Стеля
 
Офісне приміщення передбачає проведення великої кількості комунікацій, і підвісна стеля підійде для цього якнайкраще. У робочій зоні добре виглядають класичні гипсокартоновиє стелі, а в приймальні - глянцеві.
 
Декорування приміщення
 
Дизайн офісів здатні оживити і буквально перетворити живі або штучні рослини: пальми, фікуси, сукуленти. Широко використовується прикраса стін дипломами та нагородами компаній - це підвищує лояльність клієнтів і співробітників. Вельми доречні будуть картини, вази з квітами, освітлювальні прилади.
 
Офісні меблі
 
Меблі повинна вписуватися в загальну ідею бізнесу і відповідати стилю. Для банків - це дерев'яні столи і шафи, а для IT-компаній - легкі меблі з металу, пластику і поліуретану.
Дизайн офісу в Києві представлений багатьма компаніями. Рекомендуємо звернути увагу на організації з великим досвідом роботи, хорошим портфоліо і безліччю позитивних відгуків. Однією з таких є Майстерня ремонту інтер'єрів «Метер».
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]