Створюємо дизайн в стилі лофт за 6 кроків

Дизайн в стилі лофтЛофт - це популярний сучасний стиль, який зародився ще в 40-х рр в США. Він перекладається як «апартаменти нагорі» або «горищне приміщення» і з'явився в результаті переобладнання занедбаних фабрик і мануфактур під житло. Інтер'єр в стилі лофт вдало поєднав в собі сходи, стіни з цегли, урбаністичні заводські пристосування і новомодну техніку, дзеркала, метал.
Дизайн квартиры в стиле лофт подчинен основному принципу: «Минимум перегородок, максимум свежего воздуха». Лофт кроется в деталях: огромные окна, простая мебель, отсутствие декора, преобладание холодных оттенков.  
 
Кому подойдет стиль лофт?
 
· Творчим людям: художникам, акторам, письменникам. У такому інтер'єрі можна організувати виставковий зал або майстерню.
· Неординарною молоді. Особливо тим, хто не боїться виділятися на тлі інших, пробувати щось нове, нестандартне.
· Економним людям. Інтер'єр в стилі лофт бюджетний і в той же час стильний.
· Домовласникам з вільним плануванням. Лофт любить простір, а вільне планування дозволить втілити найсміливіші рішення.
 
Дизайн в стилі лофт
Создаем дизайн в стиле лофт за 6 шагов:
 
1. Знесіть все міжкімнатні перегородки. Зрозуміло, знесені стіни не повинні бути несучими. Житлові зони розділіть за допомогою підсвічування, колірних акцентів, скляних перегородок.
2. Надайте урбаністичних обрисів. Цегляні стіни очистіть до каменя, відкрийте усі трубопроводи системи вентиляції. В іншому випадку ви можете зробити імітацію цегляної кладки, підвісити металеві труби.
3. Привнесіть в інтер'єр ультрамодні тенденції. Лофт немислимий без хромованих, скляних і сталевих поверхонь, сучасної побутової техніки, всіляких гаджетів.
4. зонується приміщення за допомогою меблів. При цьому меблі можуть бути як старовинна, так і з салону. Тільки в лофт комод XIX століття може бути сусідами з шафою зі скла і металу.
5. Створіть більше простору і світла. Встановіть великі вікна і підійміть стелю наскільки це можливо.
6. Прикрасьте кімнату нестандартними аксесуарами. У хід можуть піти дорожні знаки, абстрактні картини, графіті, плакати.
Дизайн квартири в стилі лофт не капризний і простий в створенні.
Щоб переконатися в цьому, давайте розглянемо, як можна реалізувати наведені вище ідеї на прикладі вітальні.
 
Вітальня в стилі лофт
 
Центральне місце у вітальні займає шкіряний або текстильний диван. Колір грає не велике значення, головне, щоб диван був сучасним і дуже модним. Відштовхуючись від дивана, планується весь інший простір. Певною композиції шикуються пуфики, крісла, журнальні столики. Книги та інші дрібниці зберігаються в нішах і на скляних полицях. Квартира в стилі лофт може заявити про свого господаря, як про сміливому і творчому людині.
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]