Дизайн інтер'єру маленької спальні

Дизайн інтер'єру маленької спальніНапевно, багато хто мріє про простору і великій спальні, яка вранці наповнюється сонячним світлом. Але реальність така, що сучасні спаленки за розміром більше нагадують комору, ніж кімнату з наших мрій.
Однак створити справжнє диво допоможе добре продуманий дизайн маленької спальні. Пропонуємо зупинитися на конкретних прийомах, які візуально розширять простір і створять світлу, простору кімнату.
 
Кольорове рішення для невеликої спальні
 
Дизайн інтер'єру маленької спальні повинен бути виконаний в світлих тонах, адже вони візуально роблять кімнату більше. Темні ж навпаки - звужують простір. Представляємо вашій увазі кілька практичних рекомендацій стосовно фарбування стін в спальні:
· Світлі тони бувають холодних і теплих відтінків. Якщо спальня виходить вікнами на південь, то в інтер'єрі можна використовувати холодні тони, а якщо на сервер - то тільки теплі.
· Прекрасно виглядають кімнати в світло-блакитний і ніжно-рожевій гаммі.
· Чи припустимо невелике вкраплення темних кольорів в якості акценту або незначною смуги на стіні.
· У мініатюрних спальнях добре виглядає поєднання білого і синього (блакитного, ультрамаринового, волошковий, сапфірового і інших відтінків даної кольорової палітри).
 
Чтобы опочивальня не выглядела как больничная палата – добавьте яркие акценты: красочную картину, покрывало, ковер и занавески сочных цветов.
 
Як візуально зробити спальню більше
 
Якщо фізично неможливо збільшити площу, то можна зробити це візуально. Дизайнери із задоволенням поділилися деякими секретами:Дизайн інтер'єру маленької спальні
1. Не захаращуйте прохід. По крайней мере, залиште вільним простір від вхідних дверей і до протилежної стіни.
2. Нічого зайвого. Дизайн маленької спальні повинен бути лаконічним. Сміливо звільніть кімнату від предметів, які не повинні знаходитися в спальні (крісла, стіл, стільці). Їх без шкоди для практичності можна перенести в іншу кімнату, а вільний простір в спальні істотно збільшиться.
3. Білий стелю. Цей прийом дозволяє візуально підняти стіни вище і наповнить кімнату світлом.
4. Світлі або смугасті стіни. Шпалери з горизонтальними смужками можуть «розширити» стіни, так само як і світлі тони.
5. Дзеркала. Дизайн спальної кімнати тільки виграє, якщо в кімнаті встановити кілька великих дзеркал. Особливо, творить чудеса дзеркало, встановлене навпроти вікна.
6. Правильне укладання ламінату. Ламінат, укладений по діагоналі, візуально збільшує площу підлоги.
7. Однотонні штори. Інтер'єр маленької спальні не терпить великих принтів, а тому штори і текстиль слід підбирати з дрібним малюнком або взагалі без нього.
8. Ні картинам. Безліч фотографій на стінах і приліжкові тумбочках, великі картини і постери тільки захаращують простір. Ідеальний варіант - одна картина над узголів'ям ліжка.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]