Інтер'єр вітальні в квартирі

Інтер'єр вітальні в квартиріУ сучасному світі вітальня - це серце квартири. Тут збирається родина після роботи, святкують дні народження, дивляться телевізор, грають в ігри і просто відпочивають. А тому дизайн інтер'єру вітальні повинен все це враховувати.
Найоптимальнішим методом врахувати всю функціональну специфіку є зонування. Розглянемо кілька прийомів розмежування простору:
 
1. Розподіл кімнати за допомогою меблів та світла.
2. Зонування за використанням різнорівневої стелі і контрастною обробки стін.
3. Декор (мобільні скляні перегородки, текстиль на вікнах і меблів, килими та ін.).
 
Дизайнери вважають, що краще інтер'єр вітальні буде злегка незавершеним, ніж перевантаженим. Не варто використовувати відразу всі прийоми зонування простору. Напевно господарі квартири захочуть додати щось своє.
 
Кольорове рішення вітальні
 
При виборі кольору слід враховувати два параметри: природне освітлення і смак всіх мешканців квартири. Якщо кімната більшу частину дня наповнена сонячним світлом, то має сенс для фарбування стін вибрати холодні тони (зелений, синій). В іншому ж випадку потрібно компенсувати нестачу природного освітлення теплими тонами: пісочний, жовтий, бежевий, оранжевий.Інтер'єр вітальні в квартирі
 
Дизайн вітальні в квартирі зобов'язаний враховувати смаки всіх постояльців, адже це кімната, яка належить кожному члену сім'ї в рівній мірі.Універсальним рішенням вважається фарбування стін в нейтральні тони бежевих або коричневих відтінків. В такому випадку дизайн вітальні можна буде легко змінити простою зміною аксесуарів.
 
Освітлення у вітальні

Інтер'єр вітальні в квартирі передбачає використання різних типів джерел освітлення. Обов'язковою є велика центральна люстра - вона додасть відчуття свята під час прийому гостей. У зоні відпочинку вітаються торшери, бра і настільні лампи. Вони в один момент здатні наповнити кімнату затишком.
 
Деякі стильові рішення передбачають використання природного освітлення. Робиться це шляхом створення вікон в підлогу або вітражів на стелі. Не можна не згадати модну нині галогеновую підсвічування стелі, підлоги, ніш, полиць. Особливо ефектно виглядають різнокольорові варіанти: блакитна, зелена або оранжеве підсвічування. У такій атмосфері дійсно можна розслабитися і відпочити від денної суєти.
 
Меблі та аксесуари  Дзеркало в інтер'єрі здатне творити чудеса. Наприклад, якщо вітальня у вас маленька, то дзеркало візуально зробить її велике. Встановивши дзеркало уздовж витягнутої стіни можна візуально розширити кімнату. Дзеркало незамінне, якщо потрібно додати більше світла, зробити акцент на якійсь речі, привнести легкість в простір. Ось уже багато років незмінним атрибутом будь-якої вітальні є диван. Сучасні моделі часто ставлять в центрі приміщення і вже від нього починають планування. 
 
Інтер'єр вітальні в квартирі займає важливе місце. Від того наскільки якісно він виконаний залежить наскільки взагалі затишно буде перебувати в квартирі. Адже це головна кімната вашого житла - довірте її облаштування професіоналам.
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]