Дизайн кабінету в квартирі

Дизайн кабінету в квартиріВ останні роки багато хто віддає перевагу фрілансу і роботі на дому. А тому, перше з чим стикаються вільнонаймані працівники - це дизайн домашнього офісу.
Інтер'єр кабінету цілком і повністю залежить від того, яку основну роль він буде виконувати.
1. Кабінет як робоче місце. Центральне місце в такій кімнаті належить комп'ютера, столу і супутньої оргтехніки. Інтер'єр домашнього офісу максимально простий і функціональний. Переважний стиль - мінімалізм, хай-тек, модерн. Важлива роль відводиться комп'ютерному крісла, адже передбачається, що в ньому ви будете проводити по багато годин. Крісло обов'язково повинно мати: підлокітники, можливість регулювання висоти, відстані між підлокітниками, кута нахилу спинки і сидіння.
 
2. Кабінет-бібліотека. Звичайно, основна роль в ньому відводиться книжкової шафи і зручному крісла для читання літератури. У більшості випадків домашні бібліотеки виконуються в класичному стилі з великим достатком меблів з натурального дерева.
3. Кабінет як зона відпочинку. Незмінним атрибутом такої кімнати є комфортний диван, килимок для медитацій, необхідні аудіо. Відсутність дрібних предметів дозволить зосередитися на внутрішньому стані і не відволікатися на дрібниці.
4. Кабінет для зустрічей і переговорів. Відмінною рисою подібної домашньої резиденції є великий Т-подібний стіл і кілька крісел. Дизайн робочого кабінету повинен підкреслювати статус господаря і демонструвати діловий настрій.
Крім цих функціональних нюансів є і загальні рекомендації, яких рекомендують дотримуватися дизайнери.
 
Цветовое оформление
 
Дизайн офісу буде виглядає яскравіше і цікавіше, якщо пофарбувати його в незвичайні і стильні тони. Наприклад, ефектно виглядають приміщення в монохромному зеленому або синьому кольорі - тобто задіюються різні відтінки одного і того ж кольору. Основний тон світлий, а деталі виділяються темним. Великою популярністю останнім часом користується контрастне оформлення. Наприклад, основний фон білий, а супровідні кольори - жовтий з фіолетовим або помаранчевий з бірюзою.
 
Іноді дизайн кабінету в квартирі має вельми оригінальне рішення - робочий стіл ховають в шафу. Досить відкрити дверцята і перед вами повноцінний домашній офіс зі столом і необхідною технікою. До такої виверту вдаються, якщо в будинку є маленькі діти, які так і норовлять висмикнути шнур або пролити щось на клавіатуру. Або якщо дизайн робочого кабінету не вписується в загальну картину оформлення квартири.
Загалом же дизайн кабінету в квартирі розробляється з урахуванням наступних факторів: функціональне призначення, особистість господаря, колірні і стильові уподобання тощо ..
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]