Секрети створення ідеальної дитячої кімнати

Секрети створення ідеальної дитячої кімнатиІнтер'єр дитячої кімнати складний і цікавий одночасно. Вийшло приміщення має бути комфортним, зручним, функціональним, світлим і яскравим. Це нелегке завдання, навіть для професійних дизайнерів. Сьогодні ми відкриємо деякі секрети створення затишної дитячої кімнати для вашого малюка.
Зонування
 
Для дитини його кімната відіграє таку ж важливу роль, як для дорослого ціла квартира. На невеликих квадратних метрах потрібно вмістити ігрову, спальню, місце для навчання і вітальню. Бажано, особливо для хлопчиків, встановити шведську стінку або організувати спортивний куточок.
При створенні дитячої кімнати дизайнери часто звертаються до зонування. Як правило, приміщення ділиться на 3 частини: ігрова зона, навчальна та місце для відпочинку.
Набирає популярність подіумна розподіл: в одній половині кімнати споруджується подіум, на якому знаходиться робоче місце (стіл, стілець, комп'ютер). У подіум монтується висувна ліжко, а звільнене місце використовується для гри.
 
Освітлення
 
Освітлення повинне бути досить яскравим для письма та малювання, але в той же час не різати очі. Ідеальний інтер'єр дитячої кімнати припускає наявність декількох джерел освітлення:
• Люстра - загальний джерело світла;
• Настільна лампа - для виконання уроків;
• «Нічник» - включається на всю ніч;
• Бра - для читання;
• Точкові світильники - для ігрової зони.
Вимикачі встановлюються на досяжною висоті в 90 см.
 
Кольорова гама 
 
Традиційно дитяча кімната виконується в яскравих кольорах, при цьому орієнтуючись на смаки дитини. А вони досить мінливі. Психологи помітили, що малюкам до 8 років подобається пурпурний, червоний і рожевий; від 9 до 11 років діти симпатизують жовтого, помаранчевого і зеленого, а після 12 практично всі воліють синій. Тому будьте готові до того, що кімнату доведеться часто перефарбовувати. Дослідження показали, що найбільш сприятливий вплив на психіку дитини надає світло-зелена поверхню столу. 
Безпека  
Дизайн дитячої кімнати передбачає в першу чергу безпеку. Ніщо в приміщенні не повиннозаподіяти шкоду дитині - меблі вибирається із закругленими кутами, шпалери екологічно чисті, паперові, а стіни рівні і гладкі.
 Враховуючи пристрасть всіх дітей до малювання - меблі та покриття для стін переважно вибрати змиються.
 
Секрети створення ідеальної дитячої кімнати
Покриття для підлоги.
 
Прекрасно показав себе ламінований паркет: він антістатічен, легко миється, має великий вибір
 кольорів. Для ігрової зони створені спеціальні килими з мнеться ворсом і брудовідштовхуюча властивостями.
 
Стеля 
 
Дизайн дитячої кімнати особливо цікавий при створенні стелі. Ось вже де необмежений політ фантазії. Стеля можна прикрасити люмінесцентними «зірками» і люстрою у вигляді месяца.Нарісовать хмари або натягнути стелю з зображенням планет і галактик. Прикріпити повітряних зміїв чи птахів.
Дизайн дитячої кімнати накладає незгладимий відбиток на особистість і долю дитини.
 
 
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]