Дизайнерські хитрощі для мініатюрних кухонь

Светлый дизайн кухниНайчастіше в наших квартирах розміри кухонь залишають бажати кращого. Але якщо фізично розширити межі немає можливості, то на допомогу прийде дизайн кухні. 1. Дзеркальна поверхня. Ніщо так не вводить в оману, як дзеркальна стіна. Вона створює ілюзію простору і перспективи - того й гляди, що задумаєшся і ступнеш задзеркалля. Вельми цікавим дизайнерським рішенням є створення дзеркального фартуха. Правда не кожна господиня погодиться щодня натирати його до блиску.
2. Відкриті полиці. Масивні шафки з дверцятами візуально захаращують стіни, а фактично дають ту ж площу для зберігання посуду, що й звичайні відкриті полиці.
 
3. Білий колір. Сучасний дизайн кухні все частіше виповнюється у світлих тонах, переважно в білих. Він не тисне і робить приміщення світліше. Можна залишити стіни білими, і можна встановити білу меблі.
Дизайнери рекомендують верхні шафи робити світлими, а нижні темними - це розширить простір і в той же час позбавить від ефекту замкнутості приміщення. Якщо білий тон здається занадто «лікарняним» або непрактичним - альтернативою може послужити кремовий, димчасто-блакитний, сірий, м'ятний, персиковий. 
 
4. Глянцеві поверхні. Вони відбивають світло, створюють атмосферу легкості і свята.Крім цього, створити ілюзію великої кухні допоможуть шафки зі скляними дверцятами, підсвічування, вертикальні і горизонтальні смужки. Професійний дизайн кухні здатний творити чудеса.
 
Організовуємо додатковий простір
Можна не тільки візуально збільшити приміщення, а й за допомогою невеликих хитрощів зробити його більш функціональним, додавши більше додаткової площі. Наприклад, можна зробити наступне:
 
  • · Полиці і підвісні шафи можуть заховати досить багато посуду та побутових приладів, при цьому звільнивши стільницю;
  • · Сучасний дизайн кухні часто передбачає відсутність стіни між кухнею та вітальні. Замість неї споруджується барна стійка, яка ділить простір і організовує невеликий столик;
  • · Встановивши широке підвіконня, ви отримаєте додаткове місце для готування або зберігання посуду;
  • · Кутовий столик послужить сховищем столових приладів і підставкою для чайника або мультиварки;
  • · Вельми зручні знімні поверхні. Це може бути як стільниця для приготування їжі, так і мобільний обідній стіл.
 
Бажано дизайн проект кухні потрібно продумати заздалегідь, щоб внесені корективи смотрелись органічно.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]