5 особливостей ідеального дизайну спальні

дизайн у кімнаті
Спальня - це кімната, яка одним своїм виглядом повинна налаштовувати на спокійний лад, сприяти розслабленню і повноцінному сну. Якісний дизайн інтер'єру враховує всі ці нюанси і передбачає створення простору, який відповідає смакам і вимогам господарів, а також гармонійно поєднується з іншими кімнатами будинку.
 
Щоб створити ідеальну спальню, професійні дизайнери рекомендують враховувати 7 особливостей:

Розташування

Якщо ви жайворонок і встаєте з першими променями сонця, то має сенс облаштувати спальню в кімнаті з вікнами, що дивляться на схід. А якщо любите поспати, то вікнам належить виходити на північ або захід. Найчастіше під спальню відводять найдальшу кімнату - це дозволяє прилягти відпочити навіть удень. Зручно, коли ванна розташовується в безпосередній близькості.
Сьогодні модно спальню об'єднувати з гардеробом. Шафу з одягом розташовується безпосередньо в кімнаті, або відділений перегородками, розсувними дверима.

Клір


Традиційно дизайн спальні виконують в пастельних тонах, але залежно від задумки широко використовуються й інші відтінки. Наприклад, для створення відчуття свіжості задіюється зелений колір. Синій або блакитний роблять приміщення більш прохолодним, жовтий і оранжевий відтінки дарують бадьорість і наповнять енергією. Червоний допустимо тільки в якості невеликих вкраплень.
Ще одне непорушне правило: маленькі спальні оформляються у світлих тонах, а великі можуть собі дозволити більше темних відтінків.

Освітлення

Великі об'ємні люстри краще замінити компактними бра, торшерами або точковим освітленням. Світло має бути неяскравим, приглушеним, розсіяним. Вітається природне освітлення.
Оригінально виглядає оформлення стелі галогенними або люмінесцентними лампами, імітація зоряного неба. Ефект світиться стелі досягається шляхом монтажу освітлювальних приладів за матовою напівпрозорої плівкою.

Штори

Це завершальний штрих у створенні привабливого інтер'єру всього будинку і спальні зокрема. Основне їхнє завдання - створювати затишок, захищати від сонячних променів і шуму вулиці. Матеріал і забарвлення підбирається відповідно до стилю кімнати: для класичного стилю підійдуть важкі, щільні тканини, для кантрі та етно - з натуральних матеріалів.
Для просторої спальні дизайнери радять підбирати темні портьєри, які будуть контрастувати з кольором стін, а для маленької навпаки - світлі в тон шпалер.

Ліжко

Дизайн ліжка
Плануючи розташування ліжка, можна розглянути наступні варіанти: біля стіни, в ніші, на подіумі, по центру кімнати, на антресолі.Ліжко в ніші заощадить кілька сантиметрів житлового простору, на подіумі - дозволить організувати додаткове сховище для речей, а ложе на антресолі і зовсім звільнить підлогу. Добре, якщо текстиль на ліжку гармонує зі шторами, килимом та іншими предметами. Це створює єдину картину дизайну інтер'єру.Приділивши увагу цим 5-ма нюансам, ви без зусиль створите ідеальний інтер'єр спальні.
превью

Заголовок

Текст
Читать далее
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]