Вибір стилю для вбиральні

Вибір стилю для вбиральніЗамість громіздких антресолей і шаф, що займають мало місця в приміщенні, сьогодні дуже багато хто почав використовувати спеціально обладнані гардеробні. Це прекрасний спосіб зберігання речей, зокрема, для власників житла з сучасним плануванням. Та й у стандартних квартирах можна знайти місце для облаштування спеціального простору, де буду зберігатися речі та взуття. Найпростіше знайти «кут» або кімнату для обладнання вбиральні, адже загальна площа житла дозволяє це зробити.

Приміщення для зберігання одягу - місце незвичайне. Такий же повинні бути і атмосфера в гардеробній, адже саме тут зазвичай відбуваються хвилюючі дії: вибір і примірка наряду, який повинен підходити, наприклад, до наміченого торжества або просто черговій поїздці в гості. До того ж в цій кімнаті людина відчуває масу позитивних емоцій, дивлячись на красиво розвішані сорочки та краватки, сукні і пальто, акуратно розставлену на поличках взуття і т.д.

Відвідування гардеробної чимось нагадує перебування в кімнаті для релаксірованія, а тому інтер'єру потрібно приділити особливу увагу. В арсеналі дизайнерів - величезна кількість незвичайних рішень, але найпопулярнішими сьогодні все-таки залишаються класичний стиль і модерн.

Для вбиральні, виконаної в класичному стилі, властива вишуканість і елегантна простота. Найчастіше уздовж стін встановлюються шафи, які являють собою одну цілу конструкцію. У таких гардеробних використовуються також великі дзеркала в дерев'яній рамі, м'які пуфи та інші функціональні елементи. Класиці властиве використання дерев'яних меблів, яка не тільки дуже практична і екологічна, а й має привабливий зовнішній вигляд. Предмети інтер'єру можуть нагадувати антикварні меблі 18 століття.

Стиль модерн - це модульні системи, які відрізняє компактність і мобільність. Відкриті конструкції, що використовуються в гардеробних, визнані дуже функціональними: ви можете варіювати число перегородок і полиць, що встановлюються в кімнаті для зберігання одягу та взуття. Можливе регулювання конструкції по висоті. При цьому вона відмінно поєднується з різними деталями в декорі приміщення.

Для стилю хай-тек характерне використання головного елемента - металевого профілю (в каркасних конструкціях використовується алюмінієвий профіль). Цей матеріал добре вписується в дизайн інтер'єру і візуально може навіть збільшити простір. Гардеробна в цьому стилі навіть в малогабаритній квартирі буде виглядати акуратно, не громіздко. А все тому, що сучасний стиль відмінно вирішує головні завдання і мінімалізм ніяк не відбивається на функціональності конструкції.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]