Загальні рекомендації по дизайну спальні

интерьер спальниСтатистики підрахували, що третина життя людина спить. Іншими словами, 1/3 частину свого життя ми проводимо в спальні. Можна, звичайно, спати де завгодно, але повноцінним сном це назвати буде складно. Для гарного відпочинку потрібна відповідна обстановка. Яка? Давайте розглянемо декілька рекомендацій професіоналів, які у своїх висновках спираються на цілком наукові дані.

Загальні правила:


Тиха година - це назва повністю відповідає часу сну, тому спальна кімната повинна розташовуватися далеко від «галасливих» місць, і особливо - від входу в квартиру.

Функціональність, заснована на фізіології господаря. Якщо ви любите поспати вранці, то вікна спальні повинні виходити на захід. «Жайворонкам» важко обійтися без ранкового сонечка, а воно, як відомо, зі сходу приходить. Добре було б, щоб санвузол знаходився в безпосередній близькості від спальні.

Інтер'єр спальні будується навколо «королеви сну» - ліжка.

дизайн спальни

Ці правила прості, але, на жаль, не завжди здійсненні в умовах міської квартири. Багато мешканців квартир стикається з браком площі, і вирішують цю проблему, поєднуючи спальню ще з чимось. В принципі - це допустимо, тільки не варто поєднувати спальню з кухнею, але цілком можна влаштувати робочий кабінет або гардеробну в кімнаті для сну. При значному недоліку площі можна замість «жорсткої» перегородки між спальнею і вітальнею влаштувати більш функціональну, наприклад, ширму, або просто виділити спальну зону двостороннім стелажем.

Матеріали і стилі


Фахівці рекомендують зупиняти вибір на натуральних матеріалах, але з урахуванням загального стилю квартири. Ах, так, ще і залежно від площі ... Для любителів Хай-Тес, модерну або мінімалізму можна використовувати сучасні матеріали, більш відповідальні стилю. Розміри меблів необхідно підбирати відповідно до розмірів приміщень. Будуар у стилі Королеви Вікторії, якось безглуздо буде виглядати в однокімнатній квартирі ...

интерьер спальниПрофесіонали рекомендують застосовувати натуральне дерево для підлоги, наприклад, паркет. «Статевий» питання спальні, однак, може бути вирішене і за допомогою сучасного ковроліну. Для стін краще підбирати звукопоглинальні матеріали, наприклад матові або велюрові шпалери: вони не дешеві, але здоровий сон, повірте, значно дорожче. Штори, м'які і хвилясті, при необхідності можна доповнити жалюзі або другими шторами з більш щільного матеріалу.

Основне призначення спальні - місце для повноцінного відпочинку, тому головне в інтер'єрі - відсутність дисонансу і дратівливих факторів. Необхідно, щоб в спальні було зручно і добре спалося, а на ранок не залишалося від втоми і сліду. Можна звернутися до фахівців інтер'єру, але при цьому пам'ятайте, що це - ваша спальня, і відпочивати в ній будете саме ви.

Детально про ремонт квартир та офісів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]