Головний принцип інтер'єру

интерьер квартирІнтер'єр квартир і будинків якнайкраще передає настрій і устремління власника. Людина створює саме ту обстановку, в якій йому комфортно, де він може відпочити і розслабитися. При цьому для створення відповідної обстановки використовують як площа (планування), так і колірне рішення, ну, і, звичайно ж, меблі.

Сьогодні існує безліч різного роду студій, компаній і організацій, які пропонують послуги дизайну приміщень. Однак не слід забувати, що інтер'єр - це, перш за все, ваш вибір. Саме ви визначаєте, интерьер квартиркомфортно вам чи ні, подобається вам оформлення ваших кімнат і квартири в цілому, або ви відчуваєте себе «не в своїй тарілці». Якщо ви віддаєте перевагу спокою і відпочинку, то не слід погоджуватися на Хай-Тек в надії, що з часом звикнете.

Втім, йти на поводу власних звичок теж не варто. Якщо вам окремо подобаються деталі, наприклад, стіл, килим і шпалери, то це не означає, що вони зможуть ужитися, зібрані разом. Крім того, інтер'єр кімнат повинен поєднуватися за стилем, створюючи загальну лінію обробки квартири.

Сьогодні оформляти власне житло можна за допомогою величезного арсеналу засобів і матеріалів. Промисловість випускає всілякі оздоблювальні та будівельні матеріали в різних варіантах. Перед

сучасним споживачем, якими ми теж є, варто интерьер квартиртільки одна проблема - проблема вибору. Асортимент товарів і матеріалів, в тому числі для ремонту та оздоблення квартир, настільки широкий, що навіть перепробувати всі кошти за все своє життя не представляється можливим, а виробники щодня «підсовують» нам що-небудь новеньке.

Які матеріали використовувати, і в якому стилі (або ключі, як вам більше подобається) оформляти власне житло - це тільки ваше рішення. Арт-Декор, Модерн або Класицизм, також як Етно, Кантрі або Хай-Тек надають неймовірну кількість варіантів рішення. Вибирайте будь-яке, перебіг і будь-який дизайн, який вам подобається. Головне, щоб подобалося саме ВАМ, бо це - ВАШ будинок, ваша фортеця і ваше відображення. Головне, щоб було зручно і комфортно саме вам і вашій родині.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]