Інтер'єр для різних кімнат

стили интерьераКожна кімната в квартирі або будинку має своє призначення. Відповідно, і інтер'єр для різних кімнат необхідний різний. При цьому оздоблення кожної окремої кімнати має гармоніювати із загальним «настроєм» квартири, тобто всі кімнати повинні бути оформлені в єдиному стилі. Виняток може становити спальня, якщо вона виділена окремою кімнатою і призначена для сну. В основному інтер'єр всієї квартири будується навколо вітальні, оскільки саме в ній приймають відвідувачів і гостей, проводять сімейні торжества і недільні чаювання. Тому і ремонт квартири з урахуванням зміни дизайну необхідно починати саме з вітальні, або тієї кімнати, яка служить такої.

Вітальня


У сучасній вітальні можна виділити два основних центру: телевізор і основний стіл.интерьер гостиной Саме ці зони будуть найбільш затребувані як для проведення торжества, так і для влаштування вечірки, тим більше що недалеко від телевізора, як правило, розташовується і музичний центр. Однак не варто забувати і про куточках для спілкування. Один такий «острівець» можна влаштувати біля книжкової шафи або вашої персональної виставки досягнень, де розташовуються грамоти, нагороди, колекції або малюнки ваших дітей.

У вільний від галасливих посиденьок час вітальня виступає місцем відпочинок перед телевізором або з книжкою (кому як подобається). Відповідно, меблі у вітальні повинна бути затишною і відповідати розмірам кімнати. Основне правило - зручність, причому, і зручність переміщення в тому числі.

Спальня


Спальня повинна бути затишна і досить простора. Саме в спальні потрібна розслаблююча обстановка і достатньо місця не тільки для ліжка, але й для вбиральні. Звичайно, наявність окремої гардеробної - це додаткова перевага, але не завжди є можливість в квартирі виділити площу для неї.

Дитяча


Дитяча кімната, мабуть, потребує найбільшої уваги. По-перше, оформлення кімнати має відповідати віку і статі, а якщо дітей декілька, і при цьому різниця у віці значна, то краще облаштувати кілька дитячих кімнат.

Загальні правила для дитячої кімнати прості:

интерьер детская комната
Безпека -
перш за все. Причому, безпека відноситься як до матеріалів, так і до оформлення. Бажано прибрати з дитячої синтетичні матеріали і усунути або закрити гострі і дрібні деталі. Як правило, з електрики в дитячій є тільки верхнє освітлення, а додаткові точки електромережі монтують, коли дитина підросте.

Доступність - також непорушне правило. Дитина повинна без праці дотягнутися до будь-якого предмета в кімнаті. Труднощі доступу викликають у дітей інтерес і прагнення неодмінно дістатися ... всяку ціну, а це порушить правило безпеки. Крім того, розпорядження власними речами розвиває в дитині впевненість і самостійність, а в наш час це немаловажно.

Для дитячої кімнати рекомендуються спокійні відтінки, які будуть сприяти відпочинку і умиротворення. Занадто яскраві тони викликають роздратування центрів мозку, а їх достаток може призвести до порушення зору.

Не варто робити виставку малюнків в дитячій. Психологи стверджують, що це знижує швидкість розвитку дитини, оскільки весь час повертає його до старого, не даючи йти вперед. Якщо хочете - розмістіть їх у вітальні або вашій спальні.

Мінімізація в дитячій відноситься не тільки до меблів, але і до малюнка шпалер. Наявність складного дрібного малюнка розвиває фантазію і сприяє творчому розвитку.

Власне, це основні кімнати сучасного житла, а додаткові приміщення оформляються в дусі (або стилі) основних кімнат.

Читайте також про вартість ремонту квартири.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]