Інтер'єр спальні заслуговує особливої уваги

дизайн спальниНа сон грядущий ...

Сон в житті людини має величезне значення. Як правило, близько восьми годин на добу людина спить (в дитячому та похилому віці - більше). Тому для створення відповідної обстановки в кімнаті для сну (а саме вона і називається спальнею) необхідно прикласти деякі зусилля.

У сучасній квартирі не завжди вдається виділити окрему кімнату для сну, тому смислова і функціональне навантаження на спальню багаторазово зростає. Як створити обстановку в спальні з мінімумом витрат при проведенні ремонту квартири на що звернути увагу? Давайте розберемося.

Зона відпочинок

По-перше, і, мабуть це основне, фахівці не рекомендують розташовувати в спальні деталі, що відволікають від повноцінного відпочинку, в тому числі телевізор. Якщо все-таки спальню доводиться комбінувати з іншого функціональної кімнатою, то ліжко краще трохи виділити, хоча б смисловим акцентом, тобто зонуючи площу. Можна застосувати альков або трохи виділити меблями або ширмою.

Килими

Килими на підлозі можуть допомогти в зонуванні приміщення, але необхідно враховувати,дизайн спальни що в килимах часто збирається багато пилу, тому догляду за ними необхідно приділяти належну увагу. Крім того, деякі люди не надто добре переносять матеріали, з яких виконуються сучасні килими. Малюнок килима може допомогти змінити уявлення про кімнату. Так дрібний малюнок візуально збільшує площу, а великий - навпаки. Поєднуючи різні типи малюнка при використанні декількох килимів, можна змінити і зорове сприйняття різних зон.

Штори

Як правило, штори відображають ставлення людини до сну, а й зворотну дію також спостерігається. Від щільності штор залежить, коли ви прокинетеся, і як виглядатиме спальня. Любителям довго поспати краще використовувати щільні штори або кілька їх «шарів», а «жайворонків» більше підійдуть легкі, напівпрозорі фіранки. Кольорове рішення може бути різним, але занадто яскраві тони фахівцями не рекомендуються, бо з часом починають дратувати, та й створюють труднощі з підбором кольору білизни.

Білизна

Постільна білизна має поєднуватися за колірною гамою зі шторами. Принаймні, так рекомендують дизайнери. Звичайно, це справа смаку, але не прислухатися до цих рекомендацій теж не можна. Однак більше значення для білизни має склад тканин і їх щільність, які, власне, і визначають якість постільної білизни. Основна вимога - білизна має бути якісним і натуральним.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]