Квартира твоєї мрії

дизайн и ремонт квартирІнтер'єр практично будь-якої квартири - це результат взаємодії побажань замовника і пропозицій дизайнера. Тільки їх взаєморозуміння дозволяє створити вишукану елегантність і зробити житло респектабельним.

Для створення такого інтер'єру краще застосовувати спокійні тони, які будуть домінувати в усьому житло. Хороший дизайн інтер'єру створює гармонію у всій квартирі. Основний сучасною тенденцією можна вважати відсутність зайвого і використання натуральних оздоблювальних матеріалів.

Передпокій - це перше приміщення квартири, з яким знайомляться відвідувачі та гості.дизайн и ремонт квартир прихожаяЯк правило, ця кімната сама незручна для дизайнера, оскільки рясніє наявністю дверей, отворів, кутів та інших незручних «деталей». У гарному будинку завжди багато гостей, тому наявність місткої шафи, здатного вмістити одяг всіх відвідувачів, можна вважати обов'язковим. Велике дзеркало, розмішені на стіні, не тільки дозволить провести «огляд військам» перед виходом, а й візуально збільшить передпокій.

Можна використовувати пісочну драпіровку стін і елементи, зокрема меблі, виконані з темного благородного горіха.Вітальня - особа всієї квартири. Непогано використовувати для стін вітальні білий колір або дуже світлі тони. дизайн и ремонт квартир гостинаяКрім посилення освітленості це додасть кімнаті легкості. З меблів - тільки необхідне і тільки в стилі Хай-Тек: скляна стільниця і хромовані металеві елементи. Некоторою «холодність» і «діловитість» можна пом'якшити багаторівневим освітленням.

Бібліотека, мабуть, єдине приміщення, над яким час не владний. Ті ж шафи «на всю стіну», з

дизайн и ремонт квартир библиотекарозташованими книгами (краще - прочитаними), зручні крісло і столик. Особливу увагу необхідно приділити висвітленню: воно повинно бути досить яскравим, але не різати око. Краще застосовувати точкові світильники.

 

Спальня непогано виглядає в східному стилі. Превалюють прямокутні форми, бежеві тони і натуральні дизайн и ремонт квартир спальняматериалы. Рясно декорувати стіни немає необхідності, а висвітленню необхідно приділити особливу увагу. Світильників можна встановити 4 - 5, але вони не повинні бути яскравими, щоб освітлення було м'яким і приглушеним.

 

 

 

Кухня, мабуть, найбільш вимоглива по поєднанню дизайну і функціональності.дизайн и ремонт квартир кухня Сучасні меблі дозволяє маскувати велику техніку (холодильник, посудомийна машина) під облицювання меблевого кухонного гарнітура або виконані в тій же кольоровій гамі. У робочій зоні доцільно застосовувати плитку, в «гостьовій» можна використовувати паркет. Таке зонування дозволяє візуально розширити кухню. Тона-знову ж бежевий і горіх, але, швидше, світлий більше підійде для кухні.

Ну що? уявили собі квартиру? Якщо це і є ваша мрія, тоді - вперед. Мрія потрібна для того, щоб її здійснити.

Читайте докладно про ремонт та обробці квартири.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]