Сучасний стиль інтер'єру

Сучасний стиль інтер'єруЗмінюється час, змінюються стилі. В тому числі змінюються і стилі інтер'єру. Правда, не всі можуть або хочуть оформляти власне житло в якомусь певному стилі. В результаті - превалює еклектика, яку сучасні дизайнери теж взяли на озброєння. Однак, це відноситься в основному до наших жителям, які не розпещеним в недалекому минулому надмірностями декоративних матеріалів і можливостями інтер'єрних рішень. Європейські тенденції більш спрямовані і стилізовані. У сучасній Європі, як і у нас останнім часом, частіше застосовується «Стиль холостяків» або «Сучасний стиль» (Contemporary Style). Що властиво цьому стилю?

По-перше, в сучасному стилі перевага в дизайні інтер'єрів віддається нейтральним елементам і сміливою, незвичайною гамі, а також художнім об'єктам, у тому числі скульптурі. По-друге, в сучасному стилі віддається перевага чіткої лінії, яка допомагає зонувати приміщення і підкреслити важливі елементи. По-третє, і, мабуть, це основне - хороша функціональність інтер'єру в цілому і кожного елементу окремо. Сучасний стиль передбачає таке розташування, яке не викликає бажання щось перемістити або поміняти.
Сучасний стиль інтер'єруФункціональність закладається в основу «Сучасного стилю». І, нарешті, перевага в цьому стилі віддається великим елементам. «Сучасний стиль" не мелочится і не розмінюється на дрібні деталі: все грунтовно і добротно.

У сучасному інтер'єрі можливе застосування таких урбаністичних елементів, як гола цегляна кладка або труби під стелею. Використовується і гра світла, яка досягається множинними закритими світильниками.


Сучасний стиль інтер'єруВикористання достатньої кількості елементів підсвічування дозволяє виділити зони в кімнаті або доповнити акцент на художніх елементах.

З матеріалів, що застосовуються для оформлення, рекомендуються сучасні і «надійні»: метал, камінь, в тому числі штучний, скло і дерево благородних порід. Додатковими матеріалами для декору можуть послужити завіси, драпірування або м'які меблі, а також килими. Килим може бути як центральним, так і з розподілом по зонам в різних колірних варіантах. А от з «зеленими насадженнями» варто бути акуратніше. Перевага віддається великим або екзотичним рослинам.