Призначення штукатурки

Призначення штукатуркиВикористання штукатурки для проведення як внутрішніх, так і зовнішніх оздоблювальних робіт залишається одним з найбільш популярних рішень на сьогоднішній день.

Штукатурка може вирішувати відразу кілька завдань. Вона одночасно є захистом і декорацією для стін, а при внутрішній обробці приміщень, може використовуватися в технічних цілях - для підготовки і вирівнювання стін і стель до подальшої фарбування, або наклеювання шпалер.

На сегодняшнійдень існує величезна різноманітність матеріалів різної структури і колірної гами для штукатурки. Завдяки цьому, дизайнер отримує можливість створювати оригінальні декоративні елементи на поверхні стін. При цьому, поверхня штукатурного шару може отримати будь-яку фактуру, а також може бути пофарбована в якій-небудь потрібний колір. Крім цього можливо також застосування різних додаткових матеріалів і пристосувань.

При проведенні косметичних ремонтів квартир, використання штукатурки є незамінним етапом. З урахуванням сучасних надійних матеріалів, можна відмовитися від поклейки шпалер, а застосовувати фарбування штукатурки або яке-небудь інше оригінальне її оформлення.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]