Про застосування шпалер

Про застосування шпалерНезважаючи на величезну кількість різних матеріалів, шпалери не втрачають свою популярність. Маса варіантів з різними малюнками, виконаними в різних стилях здатні перетворити будь-який інтер'єр.

При проведення косметичного ремонту квартири, застосовуючи шпалери можна досягти різних оригінальних ефектів. Наприклад, малий візерунковий малюнок на шпалерах здатний візуально розширити простір навіть самої маленької кімнати, а вертикальний - візуально підняти стелі. Застосування шпалер різних квітів, але з однаковими малюнками, дозволяє розбити приміщення на певні зони.

Серед усього розмаїття різних кольорів та візерунків, існують і більш цікаві рішення, такі як нанесення фотографій різних персонажів, або репродукції картин. Любителям авангарду можуть стати цікаві шпалери у вигляді газетного паперу.

Для мінімалістичного інтер'єру може підійти різного роду класика, або прості, але сучасні рішення різних кольорів і відтінків. Класичні квіти і пелюстки одного кольору з фоном - ніколи не вийдуть з моди, так само як і смугастий малюнок у стилі початку 20-го століття. Тенденція повертатися до минулого завжди існувала і з'являючись через якийсь час вона стає ексклюзивом.

Для правильного обліку всіх факторів і елементів, краще покластися на досвід професійного дизайнера, який може піднести кілька варіантів інтер'єру і зробити все оформлення під ваші смаки. Крім цього, важливо і якість шпалер, адже від цього безпосередньо залежить і зручність роботи при поклейке і довговічність.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]