5 правил лікувального дизайну

5 правил лікувального дизайнуНапевно всі знають, що в деяких будинках людина відчуває себе затишно і добре, а в деяких абсолютно навпаки. Це легко пояснюється за допомогою сучасної психології, медицини, екології та дизайну. Існують деякі правила «здорового будинку», яких слід дотримуватися, якщо ви хочете зрадити інтер'єру деякі цілющі властивості.

1. Використання екологічних матеріалів.

За вибором матеріалів слід починати стежити на етапі будівництва або ремонту квартири, вашого будинку, найбільш підходящими будуть натуральні матеріали, такі як: дерево, камінь, глина.

Матеріали ж хімічного походження такі як: пластик, бетон і різні суміші, вам доведеться «блокувати», вдаючись до різних хитрощів. Постарайтеся не пускати у свій дім матеріали містили фенол та формальдегід, ці речовини жахливо небезпечні для здоров'я.

Не варто гнатися за останніми досягненнями науки, або слідувати модним тенденціям. Набагато краще буде, якщо всі у вашому будинку буде натуральним і природним. Наприклад, існує камінь кольору бірюзи, який добувають у Вірменії, місцеві жителі давно помітили його лікувальні властивості, і наполягають на ньому воду.

2. Доктор Флора.

У здоровому будинку обов'язково повинні бути зелені рослини, квіти. Найбільш сприятливими будуть рослини містили фітонциди. Такі рослини як лаванда або герань можуть заспокоювати нерви і знімати головний біль.

Так само існують рослини, які здатні забирати шкідливі речовини, які виділяють синтетичні матеріали, до таких рослинами відносяться: піперомія, ройциссус та інші.

Цілющі властивості рослин не закінчуються на їх корисні властивості, а продовжуються в їх чудовому запаху. Для приємного запаху у вашій квартирі підійде троянда.

3. Цілющі речі.

Під терміном цілющі речі ми розуміємо всю ту ж натуральність. У вашому будинку не повинно бути пластикових контейнерів, вони легко замінюються плетеними кошиками, синтетичні подушки замінюються пір'яними.

Натуральні речі будуть не тільки безпечні для вашого здоров'я, вони так само мають гарну енергетикою, не варто нехтувати ринком ручних виробів. Так само ви можете заглянути в «бабусину скриню», як правило, у кожної сім'ї є невеликі сімейні цінності. Які будучи правильно поданими, здатні зіграти не малу роль в інтер'єрі кімнати.

Так, вище сказано про хорошу енергетику природних речей, але не забувайте, що мисливські трофеї, шкури вбитих тварин тощо випромінюють енергію смерті, яка дуже шкідлива для людини.

4. Тільки творча атмосфера.

Для того що б ваше душевну рівновагу було більш міцним, вам слід зайнятися ручною працюй з оформлення вашого будинку. Ви можете вишивати рушники, серветки, розфарбовувати меблі, писати картини, складати букети квітів, загалом, робити предмети інтер'єру своїми руками. Речі, зроблені своїми руками, випромінюють позитивну енергію, і сприяють встановленню душевної рівноваги.

Творчий підхід до дизайну буде корисний не тільки в період хвороб. Багато психологів стверджують, що творчість може допомогти людині впоратися з багатьма подразниками, і просто взявши олівець і папір, виплеснув весь свій негатив назовні, ви одразу ж відчуєте полегшення.

Справляючись з роздратуванням за допомогою творчості, ви не тільки полегшите душу, але і зробите предмети інтер'єру своїми руками.

5. Не нашкодь.

Для того що б ваш будинок став найбільш комфортним і затишним для вас намагайтеся уникати деяких речей: гострих кутів, яскравих кольорів, складних архітектурних форм, занадто великих кількостей дзеркал. Так само не грайте зі світлом, прямі сонячні промені в спальні можуть погано вплинути на здоров'я людини, але недостатнє освітлення кімнати так само може привести до нездужання.

Не пускайте в свій будинок предмети з темним минулим і поганою енергетикою. Всі наповнюють вашого будинку повинні бути світлими і не агресивними. Хорошим прикладом предметів з темним минулим може послужити африканська маска, раніше використовувана в магічних обрядах, або просто зроблена з цією метою.

Просто пам'ятайте, здоровий будинок - це теплий і натуральний будинок.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]