Інтер'єр в індійському стилі

Индийский стиль в интерьереТрадиційні елементи індійського стилю досить добре можуть вписатися в дизайн інтер'єру сучасного будинку або квартири. Основна кольорова гама індійського стилю: бежево-коричнева. Підлоги викладені каменем, покриті килимами. Стіни оштукатурені або пофарбовані. На склепінчастих стелях присутній рослинний орнамент. Двері інкрустовані перламутром, латунню або мармуровими пластинами.

Меблі в індійському стилі виготовляють з горіха, саміша, Розгова дерева або тика. Меблі зроблені руками майстра, кожен її елемент вирізаний вручну і покритий різнобарвним лаком з використанням багатошарового лакування. Форми меблів досить прості, вони доповнюються деякими елементами декору, які іноді повністю її покривають. Часто меблі розписується в раджістанском стилі, з використанням зображень слонів, танцівниць і сцен з життя богів. Індійські меблі цінується як екологічно чиста продукція. У південній частині країни її роблять з тростини або бамбука, потім покривають лаками і полірують воском.

В індійському інтер'єрі обов'язково присутні невеликі шафки і букетики, які мають безліч висувних скриньок. Бічні стіни або дверцята таких шафок мають дерев'яні або металеві решітки в стилі «Джалі».

Для сидіння використовуються круглі табурети - точені ніжки і плетені сидіння надають табурету витонченість. Традиційні індійські лавочки зроблені як гойдалки, повішені в отворах, вони являють собою витончені відполіровані місця для сидіння, що мають гратчасті спинки.

Ліжко звичайно являє собою просту дерев'яну раму з ніжками, на яку покладено матрац. Вона прикрашається безліччю подушок і фіранок, а іноді огороджується індійської ширмою прикрашеної ажурною різьбою.

Не варто забувати про індійський текстилі, який представлений великою кількістю тканини, починаючи від індійського шовку, закінчуючи оксамитом і парчею. Ліжка застеляють парчевими покривалами, розшитими бісером.

Стіни ж драпіруються шовковими килимами, шалями. Існує величезна кількість аксесуарів в індійському стилі: світильники, зроблені з кольорового скла, курильниці, вази, фігурки слонів і коней, кальяни. Найулюбленіше індійське прикраса - панно.

Інтер'єр, так само як і історія і багатства Індії дуже великий і багатий. Сьогодні будь-який сучасний будинок або квартира відмінно виглядатимуть в індійському стилі.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]