Художній розпис

Художній розписДеякі вважають художній розпис новим, деякі старим засобом прикраси дизайну інтер'єру, а хтось таку красу надто вже химерною і відмовиться від неї. Скільки людей стільки й думок, і це, безсумнівно, так. Давайте ж розберемося, що ж дійсно собою представляє художній розпис.

По-перше, за допомогою художнього розпису можна зробити приміщення оригінальним, ексклюзивним і оновленим. Саме в ній рідної з'єдналися такі чудові риси декору як внутрішня якість, зовнішнє витонченість і велика кількість можливостей.

Зараз декор стель і стін став необхідністю кожної людини, люблячого свій інтер'єр. При цьому замість старих стилям декорування з'явилися нові, яких достатньо, на будь-який смак. Інтер'єр сучасного приміщення вже не має звичайні паперові шпалери або тканинні прикраси стін, в ньому переважають блискучі стікери, венеціанська штукатурка, художній розпис. Вообщем все, що допомагає в повній мірі висловити стиль і характер інтер'єру приміщення.

І в маленькому приватному будинку і у великому виставковому залі художній розпис виглядає однаково добре. За допомогою неї можна прикрашати і мерехтливі нічні клуби, і солідні офіси, і недешеві ресторани і вишукані салони краси. Художній розпис зараз можна виконати за допомогою фарб нового покоління. Це - матеріали водостійкі, не вигорає на сонці, безпечні для здоров'я.

За допомогою художнього розпису можна намалювати і великі пейзажні полотна, і різні орнаментні візерунки.

Настінний живопис здатна створювати в будинку чудове настрій. До того ж за допомогою неї можна і розширювати маленькі кімнати. Адже об'ємні пейзажі можуть створювати чудове візуальне враження більшого простору. Причому, організовані художні зображення високі кімнати візуально роблять нижче, а низькі кімнати як би «витягують».

До того ж художній розпис сприятливо впливає і на будівельні вади. Припустимо, криві стелі за допомогою живописного зображення можна випрямити.

Зараз тільки художній розпис може наповнити ваш будинок одночасно красою, витонченістю, старовиною і в той же час сучасністю і практичністю.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]