Дзеркало в інтер'єрі

Дзеркало в інтер'єріПравильно вибране місце дзеркал здатне в рази розширити межі приміщення. Це давно відомий прийом, уміле застосування якого допоможе візуально збільшити площу навіть самої маленької кімнати. Передпокій, як перше приміщення в квартирі завжди доповнювалася дзеркалами на всю стіну. Багато встановлюють шафу купе з дзеркальними дверима. В даному випадку, величезна відбиває полотно займає всю стіну, створюючи тим самим ефект величезного простору. Слід сказати, що установка декількох дзеркал меншого розміру замість одного великого може візуально спотворювати видимість, що також негативно позначається на самопочутті людини. Таке прийом буде розділяти відображення на дві частини, порушуючи тим самим гармонію інтер'єру.
Якщо в будинку є камін, установка дзеркала позаду верхньої полиці допоможе виділити всі речі стоять на ній, надавши їм зовсім нового сприйняття з боку господарів і гостей. Ще одним цікавим варіантом є розташування дзеркал навпроти один одного під кутом. В даному випадку можна додатково виділити з усього дизайну інтер'єру яку-небудь цінну річ, або одну з деталей інтер'єру.

Дзеркало, розташоване над письмовим столом здатне виключити дискомфорт у роботі, також збільшивши при цьому простір. Таким чином, працюючи за столом можна бачити все, що відбувається позаду, або збоку.

Цікавий варіант, який все ширше застосовується в сучасному дизайні - це розташування дзеркала на кухні. Відбиває полотно додасть більше світла і наповнить простір енергією. Крім цього, відображення приладів і деталей кухні створить атмосферу спокою і затишку. Розміщення дзеркал навпроти трапезного столу не бажано, адже у багатьох людей зовнішній вигляд самого себе жує викликає дискомфорт.

Дзеркальне полотно є одним з найвідоміших елементів інтер'єру. Різна форма дзеркал, доповнення їх різного роду рамками і нанесенням на них різних матових фарб надає широкий вибір для будь-якого стилю в сучасному дизайні інтер'єру.

Таким чином, дзеркала є відмінною декорацією для будь-якого приміщення, а їх доречність практично в будь-якому просторі дозволяє візуально розширити межі і рівномірно поширити освітлення навіть у найвіддаленіші кутки.

Не слід забувати, що дзеркала впливають на біополе людини. В даному випадку дуже важливо їх правильне розташування. Не слід встановлювати їх занадто високо, або занадто низько. У кожної людини виникає дискомфорт, якщо він при вигляді дзеркала не бачить свого обличчя.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]