Дитяча кімната в стилі Child Dream

Чайлд Дрим комнатаУ наші дні досить складно кого-небудь здивувати конструкціями з гіпсу або гіпсокартонних листів в дизайні інтер'єру. Практично в будь-якому приміщенні, де зроблений сучасний ремонт квартири, можна зустріти короби з гіпсокартону, під якими ховаються труби або дроти. Використовується цей матеріал також для декорування стін і стелі. Безумовно, переваги таких конструкцій в плані функціональності переоцінити складно. Що ж до їх декоративної цінності, то сьогодні вони вже не в моді, а тому гіпсокартон все рідше використовується в дизайні інтер'єру.

Винятком, хіба що, може бути стиль "чайлддрім", в якому гіпс стає основним матеріалом. Також цьому новому стилю властиве використання яскравих кольорів і об'ємних елементів. Трохи фантазії та вміння - і ви зможете перетворити кімнату в щось незвичайне. Цей стиль допоможе всім дорослим повернутися в дитинство, а малюкам оселитися в новому, ні на що не схожому світі.

Напевно читач уже здогадався, що мова йде про ремонт та декоруванні дитячої кімнати. Діти надихають на нові ідеї, і саме в дитячій можна втілити свої дитячі мрії в життя, а для цього вам знадобляться гіпсокартонні плити, якими ми замінимо пластилін, і яскраві фарби.

Отже, приступаючи до декору дитячої кімнати, можна почати з малого: виріжте з цього матеріалу смішні пики, квіточки, тварин або ж машинки. Гіпс для цих цілей підійде якнайкраще, адже з ним не складно працювати і до того ж це - екологічно чистий матеріал. Потім отримані фігурки потрібно розфарбувати і прикрутити до стіни.

Якщо ж дитяча вашої дитини має велику площу і ви повні енергії і креативу, то не стримуйте себе і приступайте до роботи. Спочатку необхідно вирівняти стіни за допомогою гіпсокартонних плит і наклеїти шпалери. Обробку стін можна виконати також світлою штукатуркою.

Тепер починаємо творити чудеса, тільки для початку потрібно визначитися з тематикою "перетворень". Це не складно, адже ви знаєте, що любить ваша дитина найбільше! Йому подобається море? Тоді на стелі можуть з'явитися білі хмари, а на стіні - блакитні хвилі. Донька любить казки про принцес?

Намалюйте середньовічний дворик.

Коли на стіні з'явиться картина, приступайте до створення об'ємних елементів. Наприклад, на стіні промальована частина палуби. Продовжіть її гіпсокартонними плитами, з'єднавши дві частини так, щоб вони нагадували ніс корабля. А своєї маленької принцеси можна спорудити невеликий замок, в якому вона зможе поміститися. Такі прийоми допомагають створити в дитячій неповторну атмосферу радості і добра, зробити її більш яскравою і незвичайною.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]