Інтер'єр кафе та ресторану: як правильно вибрати меблі?

Інтер'єр кафе та ресторануЗайшовши в ресторан або кафе, насамперед ми звертаємо увагу на дизайн інтер'єру. Від того, наскільки стильно і красиво оформлене приміщення, залежить і те, наскільки затишно буде в ньому відвідувачам. А тому дизайну кафе варто приділити не менше уваги, ніж підбору персоналу або меню. І тоді можна розраховувати на те, що клієнт не тільки проведе у вашому закладі весь вечір, але і стане його постійним гостем.

Створюючи стильний і сучасний інтер'єр кафе, максимум уваги слід приділити меблів. Що ж потрібно врахувати, перш за все?

При виборі меблів для ресторану чи кафе, безумовно, в першу чергу покупець звертає увагу на вартість цих предметів інтер'єру. Але не менш важливо, щоб вироби були надійними і довговічними, тому і столи, і стільці повинні витримувати високі навантаження. Купуйте меблі, виготовлену виключно з дуже міцних матеріалів, наприклад, дерева або металу. Такі матеріали як пластик або скло також можуть бути задіяні в інтер'єрі, але дуже важливо, щоб вони були високоякісними.
В бістро чи кафе можна встановити меблі з твердими сидіннями, краще без підлокітників. Звичайно, сидіти на них не так комфортно, як на м'яких. Але при цьому ви зможете заощадити місце і забезпечити кращу прохідність в приміщенні.

Що стосується вибору оббивки і матеріалу, які використовувалися при виготовленні меблів, дуже важливо, щоб вони мали презентабельний зовнішній вигляд, а також були практичними. Дуже витончено і ефектно виглядає дерев'яні меблі, зокрема, вироби з рідкісних порід. Сидіння в таких меблів також відповідають всім вимогам щодо міцності, функціональності і практичності.

Предмети меблів, оббиті м'якими матеріа лами, теж виглядають дуже красиво, особливо, якщо вони гармонують з інтер'єром залу за фактурою і кольором. Тверда оббивка меблів виглядає не менш вигідно і ефектно: якщо встановити в приміщенні масивні столи, облицювання, наприклад, шпоном бука, круглої або квадратної форми, то можна відтворити атмосферу, яка панувала в старовинних пабах.
Не секрет, що основне джерело прибутку ресторанів - продаж алкогольних напоїв. А тому зручні меблі - важливий момент для успішного бізнесу. Краще віддавати перевагу м'яким крісел із зручними підлокітниками і м'якою оббивкою спинки. Відчуваючи себе комфортно, відвідувач напевно залишиться у вашому закладі подовше, що позитивно позначиться на поповненні каси ресторану.
Головна особливість меблів для пивного бару чи пабу - вона повинна бути виготовлена ​​з ефектом старіння.

Знову-таки дуже важливо, щоб конструкція була надійною, адже в пабах і столи, і стільці експлуатуються більш інтенсивно, ніж в ресторанах, а тому оббивка, спинка і ніжки можуть втратити привабливий зовнішній вигляд набагато швидше.
Ще один момент, який потрібно враховувати, набуваючи меблі для баба або кафе: у зв'язку з тим, що столи в таких закладах завжди привертають більше уваги відвідувачів, ніж інші предмети інтер'єру, вони повинні відповідати всім вимогам, і насамперед - естетичним. Це повинна бути практична меблі, за якою легко доглядати, адже, якщо стіл складно відчистити, навряд чи можна розраховувати на те, що клієнт захоче прийти в ваш заклад ще раз.

Отже, при виборі меблів для кафе, важливо враховувати всі вимоги, які ми перерахували в даній статті. Відповідність всім цим критеріям позбавить вас від проблем, які можуть виникнути в процесі експлуатації предметів меблів.
Для відвідувачів важливо, щоб меблі була затишною і практичною, і багато хто навіть не розуміють, чому з усіх закладів міста хочеться повернутися саме в ваше. Все дуже просто: їх приваблюють грамотно підібрані і розставлені в приміщенні предмети інтер'єру. Саме в такому інтер'єрі і їжа здається набагато смачнішим!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]