Концепція стилю мінімалізм: про деталі і не тільки

Концепція стилю мінімалізмНапевно сьогодні дуже складно знайти людину, яка, починаючи ремонт, не ставав на певний період «дизайнером-самоучкою» і не вирішував питання, що стосуються оформлення і облаштування власного житла. Одні в цьому випадку просто роблять так, як підказує їм інтуїція, інші ж використовують чиїсь ідеї: готові зразки дизайну приміщення не складно знайти в сучасних джерелах інформації.

В даний час багато намагаються оформити кімнату або будинок в певному стилі, вибираючи якийсь один з величезної кількості різноманітних стилів. Все частіше дизайн інтер'єру виконується в стилі мінімалізм. Така тенденція намітилася, очевидно, через те, що більшість людей прагнуть отримати по-справжньому функціональний інтер'єр, не втративши при цьому корисну площу. Мінімалізм дозволяє заощадити простір в невеликих квартирах. Вдаються до цього стилю і власники просторих приміщень, найчастіше - це люди творчих професій.

Отже, мінімалізму властиво велика кількість світла, наявність вільного простору, оформленого в спокійних пастельних тонах, рідше в яскравих кольорах. Складова інтер'єру - вікно. Відмінно, якщо віконний отвір має великі розміри. Прикрасити його можна однотонними фіранками і жалюзі. Що стосується аксесуарів, то в цьому стилі їх використовують по мінімуму. Вони повинні бути правильно геометричної форми і не кидатися в очі. Любителі живопису можуть прикрасити такий інтер'єр абстрактними полотнами, обрамленими в прості рами.

Якщо звернутися до витоків зародження цього стилю, то побачимо, що мінімалізм був традиційним для японського інтер'єру. В такому житлі - багато вільного простору, мінімальна кількість меблів, відсутні будь-які предмети, що прикрашають стіни. Колірні рішення складно назвати вишуканими: використовуються здебільшого натуральні землисті тону.

Композиція внутрішнього простору японського будинку досить проста; з матеріалів зустрічаються в основному камінь і дерево. Особливість же такого інтер'єру полягає в гнучкому плануванню. У наші дні дизайнери все частіше поєднують мінімалізм з функціоналізмом: у приміщенні використовується невелика кількість предметів меблів, але всі вони можуть бути багатофункціональними.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]